twitter instagram YouTube

2019-03-13
1% dla leszczyńskich NGO w poprzednich latach

1%  dla leszczyńskich NGO w poprzednich latach

Trwa kampania "Zostaw swój 1 % w Lesznie"

Jeszcze do końca kwietnia będziemy zachęcać mieszkańców Leszna do przekazywania swojego 1 % podatku dla organizacji działających na terenie Leszna i na rzecz jego mieszkańców. W ramach kampanii przygotowaliśmy wiele materiałów promocyjnych i informacyjnych. W mieście porozwieszane są banery, reklamy na autobusach MZK rómież informują o kampanii. 

Zachęcamy do przekazywania 1% naleznego podatku na recz naszych, leszczyńskich, lokalnych organizacji. Ich listę wraz z numerami KRS znajdziecie TUTAJ 

Jeśli chcecie się dowiedzieć czym się zajmują i na co przekazuja środki z 1% leszczyńskie organizacje pozarządowe - zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną. 

Kampanię "Zostaw swój 1% w Lesznie " miasto prowadzi już od kilku lat, zobaczcie jak nasze działania przyczyniają się do zwiększania kwoty 1% , które otrzymują leszczyńskie organizacje pozarządowe. 

 

 

W załączeniu  Informacja dotycząca kwot 1% należnego podatku dochodowego od osób fizycznych przekazanych organizacjom pożytku publicznego w 2018 roku (z rozliczenia za 2017 rok) 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas