twitter instagram YouTube

2018-09-13
AOL w rozgłośniach radiowych

AOL w rozgłośniach radiowych

Jednymi z głównych miejsc promocyjnych, a także informacyjnych o kampanii Aktywne Obywatelskie Leszno są Radio Elka i Radio Eska.

W rozgłośniach radiowych usłyszeć możecie spoty dźwiękowe zachęcające do przyjścia na Festyn Organizacji Pozarządowych, leszczyńskich instytucji i firm zaangażowanych społecznie, a także promujące całą tegoroczną kampanię Aktywne Obywatelskie Leszno. Spoty dźwiękowe, wzbogacone w obraz wysłuchać i zobaczyć możecie w materiałach filmowych dołączonych poniżej, a także na naszym kanale YouTube i Fan Page na Facebook (www.facebook.com/LeszczynskieNGO). Na antenie Radia Eska i Radia Elka w serwisach lokalnych pojawiły się również zapowiedzi tego, co czeka nas w ramach Aktywnego, a obecni podczas wydarzeń w ramach ‘Aktywnego’ przedstawiciele redakcji zrelacjonują przebieg całej kampanii.

Dodatkowo, dziennikarzy rozgłośni radiowych spotkać i usłyszeć będziecie mogli podczas sobotniego Festynu na Alei Gwiazd Żużla, gdzie będą oni zaangażowani w prowadzenie imprezy prosto z samego centrum wydarzenia, czyli sceny.

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas