twitter instagram YouTube

2019-04-19
Brave Kids - przyłącz się

Brave Kids - przyłącz się

Brave Kids to projekt edukacyjno-artystyczny gdzie poprzez sztukę i wspólne tworzenie w atmosferze przyjaźni i wzajemnego szacunku powstają najpiękniejsze wielokulturowe spektakle przygotowywane przez dzieci. Uczestnicy borą udział w warsztatach, podczas których doskonalą swoje umiejętności i wymieniają się doświadczeniami.

Efektem wymiany według zasady dzieci uczą dzieci, są wielobarwne finałowe przedstawienia artystyczne. Dla widzów to niepowtarzalna okazja, by przeżyć niezwykłe wydarzenie.

Po raz drugi Brave Kids zawita do Leszna 15 czerwca i potrwa do 30 czerwca.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja KONTAKT.

W Lesznie młodzi artyści przez dwa tygodnie zamieszkają u lokalnych rodzin goszczących. Jest to najistotniejszy aspekt społeczny projektu, dzięki któremu dzieci i młodzież mają możliwość nawiązania bliskich relacji z gospodarzami, co pozwala im na lepsze poznanie naszej kultury i integracje z otoczeniem. W tym czasie, w tygodniu (poniedziałek- piątek) uczęszczać będą na warsztaty artystyczne pod okiem instruktorów i przygotowywać finałowy koncert, którego premiera odbędzie się na leszczyńskim Rynku 28 czerwca.

Jeśli jesteś zainteresowany goszczeniem u siebie młodych artystów? Jeśli interesuje Cię wolontariat i pomoc podczas artystycznych warsztatów? Jeśli po prostu chcesz zapoznać się z projektem?

Zapraszamy na spotkanie 24 kwietnia w Stacji Biznes w Lesznie, o godzinie 18:00.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku BraveKidsLeszno.

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas