twitter instagram YouTube

2019-04-15
"Co słychać w Trzecim Sektorze” – nowy numer

Zapraszamy do lektury czwartego w tym roku numeru Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego, celem którego jest promocja działań podejmowanych m.in. przez stowarzyszenia, fundacje i kluby sportowe.

W numerze można zobaczyć zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez leszczyńskie organizacje pozarządowe, jak również relację z ostatnich eventów. A będzie się w najbliższym czasie działo wiele m.in. odbędzie się „Dzień Europy i Targi NGO”,  „Bieg „Transplantacja to Życie”, warsztaty Gospel, Majówka z ABC, bieg z flagą i wiele, wiele innych wydarzeń czeka na WAS- szczegóły znajdziecie w broszurce.

W informatorze poczytacie również o kampanii pn. „Zostaw swój 1% w Lesznie” zachęcającej do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz leszczyńskich Organizacji Pożytku Publicznego, a także o kampanii „Świadomość Niepełnosprawności”.

Znajdziecie też informacje o aktualnie trwających konkursach, w ramach których możecie się ubiegać o granty.

Dużo wiadomości, ciekawe wątki - miłej lektury!

 

****

"Co słychać w Trzecim Sektorze".

To broszura, cyklicznie raz w miesiącu wydawana w wersji elektronicznej, w której znajdują się wiadomości dotyczące współpracy Urzędu Miasta Leszna z organizacjami pozarządowymi oraz informacje o samych organizacjach pozarządowych, wydarzeniach, które organizują, projektach jakie realizują czy konferencjach dla nich przeznaczonych.

Wszystkie numery Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Co słychać w Trzecim Sektorze?"

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas