twitter instagram YouTube

2019-06-14
Czerwcowe „Co słychać w Trzecim sektorze?”

Czerwcowe „Co słychać w Trzecim sektorze?”

Zapraszamy do lektury szóstego w tym roku numeru Leszczyńskiego Informatora Porządkowego, celem którego jest promocja działań podejmowanych m. in. przez stowarzyszenia, fundacje czy kluby sportowe.

W numerze można zobaczyć zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez leszczyńskie organizacje pozarządowe, jak również relację z ostatnich eventów.

W najbliższym czasie będzie działo się bardzo dużo m.in: Brave Kids Leszno, Wielki Piknik Wolontariacki, Świętojańska Noc Ognia, a także wiele innych wydarzeń które znajdziecie w naszej broszurce.

W informatorze znajdziecie również relacje z wydarzeń m.in.: Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Dzień Dziecka oraz „Dla ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata”.  

Znajdziecie również informacje o „Budżecie Obywatelskim”, w którym głosowanie zaczyna się od 15 czerwca, informacje o „Aktywnym Obywatelskim Lesznie” oraz informacje o aktualnych konkursach.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

******

To broszura, cyklicznie raz w miesiącu wydawana w wersji elektronicznej, w której znajdują się wiadomości dotyczące współpracy Urzędu Miasta Leszna z organizacjami pozarządowymi oraz informacje o samych organizacjach pozarządowych, wydarzeniach, które organizują, projektach jakie realizują czy konferencjach dla nich przeznaczonych. Wszystkie numery Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Co słychać w Trzecim Sektorze?"

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas