twitter instagram YouTube

2018-03-22
Czwartek (24.09.2015)

Program DRZWI OTWARTYCH dostępny tutaj

"Randki Obywatelskie- spotkajmy się, poznajmy się, działajmy razem"

Działasz w organizacji pozarządowej? Chcesz poznać inne osoby działające w fundacjach, stowarzyszeniach, klubach sportowych, spółdzielniach socjalnych? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w spotkaniu integracyjnym pod hasłem „Randki Obywatelskie - spotkajmy się, poznajmy się, działajmy razem”, które organizowane jest w ramach akcji "Aktywne Obywatelskie Leszno".

Będzie to spotkanie, podczas którego w luźnej atmosferze porozmawiamy, stworzymy okazję do zapoznania się ze sobą, co w przyszłości może zaowocować nowymi, wspólnymi inicjatywami. W Lesznie  działa wiele stowarzyszeń, fundacji czy grup nieformalnych, które bardzo często działają blisko siebie nie wiedząc o swoim istnieniu. W ferworze codziennych zajęć i naszych stałych działań bardzo często nie mamy czasu na to, by rozejrzeć się wokół i przyjrzeć naszym potencjalnym partnerom.

Spotkanie odbędzie się 24 września (czwartek) o godzinie 16:30 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Leszna i będzie formą zabawy.

Zasady zabawy: przy jednym dużym stole spotkają się przedstawiciele leszczyńskich NGO oraz urzędnicy zajmujący się współpracą z organizacjami pozarządowymi. Osoby usiądą  naprzeciwko siebie, każda z par będzie miała na rozmowę ze sobą od 3 do 5 minut. W tym czasie każdy uczestnik będzie mógł przedstawić swoją organizację oraz wymienić się kontaktami do siebie (ulotką, wizytówką etc.). Po wyznaczonym czasie rozmówca się zmienia.

Zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z Leszna do udziału w Randkach Obywatelskich, zabierzcie ze sobą swoje wizytówki, ulotki i bądźcie z nami.

Zgłaszać się można do dnia 23.09.2015 dzwoniąc pod numer 65 529 54 03 lub pisząc na adres: ngo@leszno.pl

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas