twitter instagram YouTube

2019-09-16
Drzwi Otwarte - Poniedziałek

Drzwi Otwarte - Poniedziałek

Dziś rozpoczynamy Tydzień Obywatelski w ramach V edycji akcji Aktywne Obywatelskie Leszno.

Od godziny 7:30 do godziny 20:00 na mieszkańców Leszna czekać będzie dzisiaj wiele atrakcji. Odbędą się między innymi: konsultacje, spotkania, warsztaty, zajęcia, treningi, występy artystyczne, i inne ciekawe atrakcje zaplanowane przez organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz leszczyńskie instytucje.

Bezpłatne treningi EMS oraz analizę składu ciała oferuje Stowarzyszenie „Transformersi”.

Mamy również ciekawą ofertę klubów i stowarzyszeń sportowych. Będzie możliwość obserwacji treningów piłkarskich, udział w treningu karate, trening obwodowy, a także nauka gry w szachy i pokaz turnieju szachowego.

Seniorzy mogą skorzystać między innymi z ciekawej oferty kulturalnej przygotowanej przez leszczyńskie instytucje i organizacje. Leszczyńskie Stowarzyszenie Artystów im. Chopina oraz Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają na spotkanie, podczas którego zaprezentują działalność chórów. We "Wrzosowym Zakątku" będzie można wziąć udział w spotkaniu przy kawie i porozmawiać „O Moniuszce”. 

Bedzie także możliwość wzięcia udziału w zajęciach "Gitara i ja" zorganizowanych przez Młodziezowe Centrum Profilaktyki "Alternatywa", a także dowiedziec sie o zaletach i wadach pracy w zoo. 

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas