twitter instagram YouTube

2019-09-19
Drzwi Otwarte - Sobota

Drzwi Otwarte - Sobota

Sobota, to kolejny dzień Tygodnia Obywatelskiego podczas akcji Aktywne Obywatelskie Leszno. W tym dniu kolejne ciekawe atrakcje i wydarzenia przygotowały organizacje pozarządowe, leszczyńskie instytucje oraz firmy zaangażowane społecznie.

Od godziny 9:00 do godziny 20:30 na mieszkanców Leszna czekać będzie dzisiaj wiele atrakcji. Odbęda się między innymi wydarzenia sportowe i kulruralne. Uczestniczyć będzie można w pokazach spadochronowych, które odbędą się na leszczyńskim lotnisku. O godzinie 12:00 mecz ligowy w ramach rozgrywek IV ligi rozegrają piłkarze Stainer Polonii Leszno, a dwie godziny później na torze speedrowerowym rywalizację rozpoczną Oldboy'e. 

O godzienie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury członkowie Stowarzyszenia "Wygraj Siebie" zaprezentują pokaz kreacji ze świeżych kwiatów. Nstępnie odbędzie się koncert pod nazwą "Kabaret Starszych Panów ... zupełnie inna historia" w wykonaniu Anety Figiel. 

W siedzibie Teb Edukacja przy ulicy 17 Stycznia skorzystać będzie można z zabiegów kosmetycznych, a także wykonać makijaż.

Bedzie także możliwość biesiadowania przy grillu z Leszczyńskim Bankiem Żywności. 

Szczegółowy rozkład wydarzeń znajdziecie w załączniku. 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas