twitter instagram YouTube

2019-09-18
Drzwi Otwarte - Środa

Drzwi Otwarte - Środa

Trzeci dzień Tygodnia Obywatelskiego w ramach akcji Aktywne Obywatelskie Leszno niesie ze sobą wiele interesujących wydarzeń, przygotowanych dla mieszkańców Leszna.

Już od godziny 8:00 w leszczyńskich przedszkolach odbywać się będą zajęcia na temat prawidłowego postępowania odpadami komunalnymi, ze szczególnym uwzględnieniem zasad postępowania z odpadami problemowymi takimi jak przeterminowane leki, zużytyt sprzęt elektroniczny lub zużyte baterie. 

Fani sportu i zdrowego stylu życia będą mogli między innymi skorzystać z bezpłatnych treningów, przeprowadzić analizę składu ciała, skonsultować się z trenerem presonalnym, wziąć udział w zawodach i turniejach, a także uczestniczyć w zajęciach jogi.

Leszczyńskie organizacje i instytucje przygotowały także wiele ciekawych inicjatyw dla seniorów. W siedzibie Leszczyńskiego Stowarzyszenia Rehabilitacyjnego "Amazonka" skorzystać będzie można z masaży limfatycznych na urządzeniu pneumatycznym, a także uczestniczyć w zajęciach ergoterapeutycznych. Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na prezentację obrazów namalowanych przez słuchaczy Uniwersytetu, a także na zapoznanie z historią i działalnością chóru. 

Miejska Biblioteka Publiczna zapraszan miłośników fotografii na spotkanie klubu fotograficznego, a Teatr Miejski odsłoni przed Wami swoje kulisy. 

Będzie także możliwość uczestniczenia w pogadankach na temat zdrowego trybu życia, a także uczestnictwo w warsztatch tematycznych z zakresu przeciwdziałaniu uzależnieniom od internetu. 

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas