twitter instagram YouTube

2019-05-10
Dziękujemy za 1% podatku

Dziękujemy za 1% podatku

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i zaufanie, wszystkim, którzy uwzględnili leszczyńskie organizacje pożytku publicznego w swoich zeznaniach podatkowych za rok 2018.

Wszystkim życzliwym firmom i osobom prywatnym, którzy przekazali na rzecz Organizacji Pozarządowych działających na terenie miasta Leszna lub na rzecz jego mieszkańców 1% swojego podatku za rok 2018 składamy serdeczne podziękowania.

Wpłaty z tego tytułu stanowią spory zastrzyk finansowy dla organizacji. W wielu przypadkach są jednym z ważniejszych źródeł finansowania dla trzeciego sektora. Cieszy fakt, że z roku na rok robimy to coraz chętniej, często wybierając organizacje które działają na naszym terenie i dla lokalnego społeczeństwa.

Dziękujemy również wszystkim przyjaciołom, mieszkańcom, lokalnym mediom, którzy publicznie zachęcali do przekazania 1% podatku na rzecz leszczyńskich NGO oraz udostępniali informacje o 1% przez cały okres rozliczeniowy, a także tym wszystkim którzy, niezależnie od 1% podatku, nadal wspierają działalność organizacji pozarządowych finansowo, rzeczowo i organizacyjnie.

Szlachetny gest każdego z Was dowodzi, iż nie brakuje wśród nas ludzi potrafiących dostrzec potrzebujących.

Pieniądze – 1% podatku należnego za 2018 r. – na konto wybranej organizacji Urząd Skarbowy przekaże do końca lipca 2019 r.

Zachęcamy do dalszego wspierania leszczyńskich organizacji pozarządowych i przekazywania darowizn (jak to zrobić przeczytaj tutaj).

"Sama wrażliwość to za mało, żeby pomóc niezbędne jest konkretne działanie…"

Raz jeszcze dziękujemy Wszystkim!!!

 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas