twitter instagram YouTube

2015-06-24
Global Junior Challenge

Celem Konkursu jest zastanowienie się nad wagą wyzwań edukacji XXI wieku i roli technologii w nowoczesnej dydaktyce, innowacjach społecznych, rozwoju i redukcji światowego ubóstwa. Konkurs nagradza projekty we wszystkich dziedzinach edukacji młodych, nie tylko te adresowane do szkół. Nie istnieją żadne geograficzne ograniczenia czy limity wielkości projektu godnego nagrodzenia – od strony internetowej stworzonej przez uczniów szkół średnich do międzynarodowych projektów wykorzystujących najnowsze technologie do szkolenia on-line.

Wnioski mogą składać:

- Szkoły i uniwersytety publiczne i prywatne,

- Publiczne i prywatne instytucje i organizacje,

- Stowarzyszenia, organizacje non profit,

- Firmy,

- Centra badawcze,

- Indywidualni obywatele w każdym wieku.

Nagrody:

- Nagroda główna – dla najlepszego spośród wszystkich zgłaszanych projektów,

- Nagroda Prezydenta Republiki Włoskiej – przyznana zostanie 6 najlepszym projektom przedstawionym przez włoskie szkoły, bazującym na technologiach ICT w innowacjach edukacyjnych,

Nagroda dla finalistów z biedniejszych regionów świata – dla projektów wykorzystujących ICT w walce z ubóstwem i zwiększaniem włączenia społecznego.

Termin składania wniosków upływa 31 lipca 2015 r. Wnioski należy przesyłać za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego na stronie internetowej grantodawcy, zarówno w formie generatora online, jak i dokumentu Word, dostępnego do ściągnięcia, uzupełnienia i przesłania na adres info@gjc.it lub przefaksowania na nr: +39 06 420 00 442, lub wysłania na adres: Fondazione Mondo Digitale, Via del Quadraro, 102, 00174 - Roma – Italy.

Źródło wiadomości i dodatkowe informacje: http://www.gjc.it/2015/en

 

Leszno. Rozwiń skrzydła

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas