twitter instagram YouTube

2021-03-03
Grant zdobyty

Grant zdobyty

Leszczyńskie Centrum Wolontariatu rozwinie się jeszcze bardziej w kolejnych latach. A to dzięki pozyskaniu grantu w konkursie "Lokalne Partnerstwo dla Wolontariatu – edycja 2021 – 2023".

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ogłosiło wyniki oceny merytorycznej w drugim konkursie na Partnerów Lokalnych Korpusu Solidarności! Wśród organizacji, które pozytywnie przeszły ocenę i otrzymają dofinansowanie na realizację projektu jest Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, która będzie realizować działania zapisane w Programie w Lesznie przez najbliższe trzy lata.

„ Leszczyńskie Centrum Wolontariatu rozwinie się w latach 2021-2023, a to dzięki temu, iż Narodowy Instytut Wolności wybrał naszą organizację na partnera lokalnego w Korpusie Solidarności. W działaniach wspiera nas Miasto Leszno, Biuro Pełnomocnika ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Centrum PISOP” – mówi Marlena Pujsza-Kunikowska Prezes zarządu fundacji

Już wkrótce wspólnie realizować będziemy kolejne działania, które będą aktywizować społeczność lokalną, promować ideę wolontariatu oraz  spędzanie czasu w pożyteczny sposób, a także integrować i uwrażliwiać na potrzeby środowiska lokalnego.

Póki co przypominamy, że cały czas osoby zainteresowane wolontariatem mogą się zgłaszać do Leszczyńskiego Centrum Wolontariatu, które aktywnie działa przy Fundacji Centrum Aktywności Twórczej.

Z koordynatorką Leszczyńskiego Centrum Wolontariatu - Karoliną Kosowską można kontaktować się poprzez: e-mail: karolina@fundacja-cat.pl, tel. : 883 991 128

Kontakt w sprawie LCW jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 16:00

Działalność Leszczyńskiego Centrum Wolontariatu współfinansowana jest przez Miasto Leszno.

 

 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas