twitter instagram YouTube

2019-07-07
II Ardek TorTura Leszno - Miejski Bieg z Przeszkodami

II Ardek TorTura Leszno - Miejski Bieg z Przeszkodami

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Żwirownia w Zaborowie
Data rozpoczęcia: 2019-07-07 11:00
Data zakończenia: 2019-07-07 17:00
Organizator: Transformers Trening & Dieta

Bieg z przeszkodami to bieg, który jest Ekstremalnym wyznaczeniem dla każdego uczestnika biorącego udział w naszym evencie. Pokonywanie naszych starannie opracowanych oraz perfekcyjnie wykonanych przeszkód pomoże pokonać własne słabości oraz daje wiele satysfakcji z przeżycia niesamowitych chwil. Organizatorzy dokładają wszelkich starań o bezpieczeństwo oraz poziom trudności tak żeby każdy uczestnik pokonał z pełną radością i dobiegł do mety. W ramach biegu będą rozegrane trzy kategorie:
• Fala Kids: Bieg odbywa się na dystansie 1000m, gdzie twoje dziecko przeżyje niezapomniane chwile. Zapisz swoje dziecko na szaloną zabawę w błocie i rozładowanie nadmiaru energii podczas pokonywania przeszkód. Fala KIDS jest przeznaczona dla dzieci w wieku 7-11 oraz 12-15 lat

• Fala Open: celem kategorii open jest przede wszystkim dobra zabawa i pokonywanie własnych słabości .Na przeszkodach pomagamy sobie wzajemnie :) tak aby każdy mógł go ukończyć. Za niepokonanie przeszkody będzie karna runda lub burpeesy.

• Fala Profi ma dystans 6km przygotowane przeszkody trudne technicznie dla najbardziej wymagających. Fala Profi Man i Woman pobiegnie ze specjalnymi opaskami. W tej fali nie ma żadnych karnych pętli oraz burpeesów. Każda przeszkoda musi zostać pokonana inaczej zawodnik traci opaskę i zostaje zdegradowany do fali open. Do przeszkody można podchodzić dowolną ilość razy.

Napisz do nas