twitter instagram YouTube

2019-05-18
IV Festiwal Smaków Food Trucków w Lesznie

IV Festiwal Smaków Food Trucków w Lesznie

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Nowy Rynek
Data rozpoczęcia: 2019-05-18 12:00
Data zakończenia: 2019-05-19 20:00
Organizator: Festiwal Smaków Food Trucków

Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza w dniach 18-19 maja od godziny 12:00 na „IV Festiwal Smaków Food Trucków w Lesznie”.
Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny majowy weekend, mieskzańcy Leszna będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który już po raz czwarty zagości w Lesznie otwierając nowy sezon foodtruckowy.

Przez dwa dni Nowy Rynek zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. Czwarta edycja wydarzenia została wzbogacona o strefę piw rzemieślniczych. Każdy wielbiciel złotego trunku będzie zadowolony.

W ramach festiwalu przygotowaliśmy także specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Napisz do nas