twitter instagram YouTube

2018-11-07
Idziemy do lasu

Idziemy do lasu

Miejscowość: Karczma Borowa
Miejsce: Polana Trzech Dębów
Data rozpoczęcia: 2018-11-12 14:30
Data zakończenia: 2018-11-12 16:00
Organizator: Fundacja Arena i Świat

Fundacja Arena i Świat zaprasza na pierwsze spotkanie w ramach ogólnopolskich akcji #idziemydolasu. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12 listopada 2018 r.

Fundacja Arena i Swiat zaprasza na wspólny rodzinny spacer po lesie!

Las to cudowne miejsce pełne barw, zapachów, dźwięków i niezliczonej liczby skarbów. To wspaniała przestrzeń na swobodne zabawy dla dzieci, sprawdzanie swoich umiejętności. poznawanie nowych kolegów, z którymi dzieci będą mogły pobiegać po leśnych ścieżkach, wspinać się na drzewa, budować bazy czy odkrywać las.
Dla dorosłych to możliwość poznania podobnych sobie rodziców, ciekawych rozmów, relaksu i ruchu na świeżym powietrzu a dla wszystkich to okazja by pielęgnować swoją relację z rodziną oraz kontakt z przyrodą. Jeśli lubicie spędzać czas na łonie przyrody i lubicie poznawać nowych ludzi to wydarzenie jest dla Waszej rodziny.

Spotkanie trwa ok. 1,5 godziny, nie ma programu, nie ma zaplanowanych dodatkowych atrakcji, panuje pełna swoboda.

Miejsce spotkania: Karczma Borowa. Polana Trzech Dębów godz. 14.30. To będzie pierwsze spotkanie w ramach ogólnopolskich akcji #idziemydolasu, które zostały zapoczątkowane przez Wielki Zachwyt, blog o życiu blisko natury, relacji dzieci z przyrodą i relacji matki z dziećmi.

 

Opublikował: lkostrowska@leszno.pl
Napisz do nas