twitter instagram YouTube

2018-09-25
Jak pozyskać dodatkowe fundusze dla NGO?

Jak pozyskać dodatkowe fundusze dla NGO?

Działasz w fundacji, stowarzyszeniu, klubie sportowym albo innej organizacji, która potrzebuje pieniędzy na swoje działania? Zarejestruj ją w serwisie FaniMani.pl i przekonaj się, że zbieranie funduszy może być proste i nic nie kosztuje. FaniMani.pl udostępniło swoim użytkownikom możliwość zbierania środków z zakupów internetowych. Jest to bezpłatne narzędzie, z którego mogą korzystać organizacje non profit.

FaniMani.pl to serwis do wspierania organizacji społecznych podczas robienia zakupów online.  Z serwisem współpracuje już kilkaset popularnych sklepów internetowych. Gdy internauta kupując coś w jednym z nich, wskaże wybraną fundację, stowarzyszenie czy inny podmiot z bazy FaniMani.pl, sklep przekazuje na jego rzecz określony procent swojego zysku z tej transakcji. 

Portal FaniMani jest bezpłatny dla wszystkich organizacji oraz dla użytkowników, a koszty jego prowadzenia pokrywane są z budżetów sklepów internetowych.  Można powiedzieć, że są to „darmowe darowizny”, które są generowane w wyniku zakupów w internecie.

Jak zbierać środki?

Aby rozpocząć zbieranie darowizn, wystarczy założyć konto w serwisie. Informacje dotyczące poszczególnych beneficjentów są weryfikowane w celu uniknięcia jakichkolwiek nadużyć. Pomaganie jest równie proste – zakładamy konto w serwisie i pamiętamy, aby zakupów internetowych dokonywać za pośrednictwem FaniMani.pl

Kwota, jaką można w ten sposób uzbierać, zależy w dużej mierze od samej organizacji i jej zaangażowania. Dlatego też serwis udostępnia wszystkim użytkownikom specjalnie przygotowane materiały, które podpowiadają, w jaki sposób nagłośnić to, że można wspierać realizację ich celów korzystając z FaniMani.pl. Można je pobrać i umieścić np. na Facebooku lub stronie internetowej organizacji. Wszystkie materiały dostępne są z logotypem organizacji. Wśród materiałów promocyjnych znajduje się również nowość - film z logotypem organizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z serwisem FaniMani.pl.

Informacje dla organizacji i formularz rejestracji znajdują się na stronie https://fanimani.pl/zbieram/, a rejestracja trwa około 5 minut.

Zasady korzystania z serwisu określają regulaminy dostępne na stronie podczas rejestracji.

Można również napisać na adres info@fanimani.pl lub skontaktować się pod numerem telefonu 61 670 50 70.

Zasadę działania serwisu FaniMani.pl można obejrzeć na stronie TUTAJ

Warto spróbować!

 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas