twitter instagram YouTube

2019-06-25
Łaciata przygoda

Łaciata przygoda

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie
Data rozpoczęcia: 2019-07-25 8:00
Data zakończenia: 2019-07-25 15:00
Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie

Wakacje na wsi to świetny pomysł na wypoczynek. Świeże powietrze, kontakt z przyrodą i szansa na spotkanie z kulturą ludową.  25 lipca Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie organizuje wycieczkę krajoznawczą pod hasłem: „Łaciata przygoda”. Zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 7 do 14 lat. Będzie można miło spędzić czas w towarzystwie rówieśników, odkryć ciekawe miejsce i przy okazji dobrze się pobawić.


Punktem docelowym wycieczki będzie „Łaciata wieś”, czyli wioska tematyczna znajdującej się w Głuchowie (gm. Pogorzela). To miejsce, gdzie czas płynie inaczej. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, jak zwiedzanie wiejskiej zagrody czy muzeum, wypełnionego tajemniczymi sprzętami, jakie dawnej używało się na wsi. W programie pobytu przewidziane są warsztaty kreatywne, gry i zabawy w plenerze, zamek dmuchany i słodki poczęstunek. Dzieci z pewnością będą miały możliwość odpocząć od zgiełku miasta i przekonać się, że dojenie krowy może być niesamowitym przeżyciem!

Wyprawa do malowniczego Głuchowa potrwa od godz.8:00 do 15:00. Udział można zgłaszać osobiście w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Bolesława Chrobrego 3 lub telefonicznie (tel. 65 520 53 55) w terminie do 19 lipca br. Koszt uczestnictwa wynosi 45 zł, płatne w MBP. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas