twitter instagram YouTube

2019-02-11
Leszczyńskie Centrum Wolontariatu zaprasza

Leszczyńskie Centrum Wolontariatu zaprasza

Rola, znaczenie i postrzeganie wolontariatu w Polsce bardzo się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat. Dzięki pracy wolontariuszy można nie tylko przyczynić się do budowania lepszego świata poprzez bezinteresowną pomoc innym, ale można także zdobyć nowe doświadczenia i przygody.

Wolontariuszem może zostać każdy kto ma tylko chęć i zapał do pracy. Liczy się chęć do pracy, uczciwość, odpowiedzialność oraz motywacja, a przede wszystkim chęć dawania kawałka siebie innej osobie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych podjęciem wolontariatu Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, prowadzi w ramach działania Leszczyńskiego Centrum Wolontariatu dyżury opiekuna wolontariatu.

Podczas dyżurów można zasięgnąć bezpłatnych porad dotyczących zagadnień związanych z działalnością wolontarystyczną. Dyżury odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach od 15:00 do 18:00.

Ponadto w ramach Leszczyńskiego Centrum Wolontariatu prowadzony jest Klub Wolontariusza, czynny w poniedziałki w godzinach 18:00-20:00.

Zachęcamy wszystkie osoby chcące pracować na rzecz innych do zapisania się do Centrum Wolontariatu! To świetna okazja do rozwijania siebie, swoich umiejętności i kompetencji w kontaktach z drugim człowiekiem.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 667 722 463 lub mailowo: lcw@fundacja-cat.pl. Opiekunem i koordynatorem Leszczyńskiego Centrum Wolontariatu jest Pani Kamila Grzywaczyk.

 

Działalność Leszczyńskiego Centrum Wolontariatu jest współfinansowana ze środków z budżetu Miasta Leszna.

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas