twitter instagram YouTube

2021-03-02
Licytacje na rzecz WTZ Zaborowo: „Nie święci garnki lepią!”

Licytacje na rzecz WTZ Zaborowo: „Nie święci garnki lepią!”

Dorzućmy się do pieca i pomóżmy potrzebującym spełnić ich marzenie!

Dorzuć do naszego pieca! - Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej Zaborowo zbierają na piec do wypalania ceramiki w pracowni rękodzieła. Wierzą, że nawet koślawy kubek może być dziełem sztuki, a każda podarowana złotówka przybliży ich do jego wykonania!

Opis zrzutki:
Jesteśmy rękodzielnikami z Warsztatu Terapii Zajęciowej Zaborowo w Lesznie. Naszym marzeniem jest wyposażenie pracowni w piec do wypalania ceramiki. Praca z gliną nie należy do najłatwiejszych, ale ma mnóstwo zalet. Dzięki niej będziemy mogli wyrażać głęboko skryte emocje, rozwinie ona naszą wyobraźnię i poprawi sprawność manualną. Nauczy cierpliwości i koncentracji, rozwinie samodzielność, ale także umożliwi nam zmierzenie się z porażką. Podniesie jakość naszego życia, rozwoju osobowościowego i kompetencji społecznych. Pobudzi do artystycznych działań poprzez dostarczanie przeżyć emocjonalnych i estetycznych. I przede wszystkim spełni nasze marzenia. Bo od marzeń wszystko się zaczyna...

Prowadzą także licytację na grupie facebookowej, gdzie darczyńcy przeznaczają różne artefakty na pomoc podopiecznym WTZ Zaborowo w realizacji ich marzenia.

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas