twitter instagram YouTube

2019-07-12
Lipcowe "Co słychać w trzecim sektorze?"

Lipcowe

Zapraszamy do lektury siódmego w tym roku numeru Leszczyńskiego Informatora Porządkowego, celem którego jest promocja działań podejmowanych m. in. przez stowarzyszenia, fundacje czy kluby sportowe.

W numerze można zobaczyć zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez leszczyńskie organizacje pozarządowe, jak również relację z ostatnich eventów.

W najbliższym czasie będzie działo się bardzo dużo m.in: „Wakacyjne poranki z jogą”, Świetlice Podwórkowe, Marsz z kijkami lub bez,
a także wiele ciekawych wydarzeń, które znajdziecie w naszej broszurce.

W informatorze znajdziecie również relacje z wydarzeń, które odbyły się w ostatnim miesiącu.

Dowiecie się co wydarzyło się na Rodzinnym Pikniku z Bezglutenową Mamą, dlaczego Park Satyryków był wypełniony wolontariuszami, a także kto uczestniczył w XV Wielkopolskiej Spartakiadzie Amazonek.

W broszurze znajdziecie również informacje o rozpoczynającej się rekrutacji do akcji Aktywne Obywatelskie Leszno, która rozpoczyna się
14 września Wielki Festynem Organizacji Pozarządowych, leszczyńskich instytucji oraz firm dziłających społecznie. 

Zapraszamy do lektury!

To broszura, cyklicznie raz w miesiącu wydawana w wersji elektronicznej, w której znajdują się wiadomości dotyczące współpracy Urzędu Miasta Leszna z organizacjami pozarządowymi oraz informacje o samych organizacjach pozarządowych, wydarzeniach, które organizują, projektach jakie realizują czy konferencjach dla nich przeznaczonych.

Wszystkie numery Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Co słychać w Trzecim Sektorze?"

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas