twitter instagram YouTube

2019-11-15
Listopadowe „Co słychać w trzecim sektorze?"

Listopadowe „Co słychać w trzecim sektorze?

Zapraszamy do lektury jedenastego w tym roku numeru Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego, celem którego jest promocja działań podejmowanych m.in. przez stowarzyszenia, fundacje czy kluby sportowe.

W tym numerze można zobaczyć zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez leszczyńskie organizacje pozarządowe. W najbliższym czasie będzie działo się wiele m.in. warsztaty, spotkania, sportowe wydarzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z działem "Regranting". Opisujemy minione projekty, zrealizowane w ramach projektów regrantingowych, których operatorem było Stowarzyszenie Centrum PISOP. Informujemy także o zmianie sposobu składania ofert w ramach otwartch konkursów ofert na realizację zadań publicznych w roku 2020.

Zachęcamy również organizacje do poinformowania nas o przygotowywanych wydarzeniach świątecznych. Ukażą się one w specjalnym numerze mikołajkowym Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego.

Zapraszamy do lektury!

Wszystkie numery Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Co słychać w Trzecim Sektorze?".

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas