twitter instagram YouTube

2020-02-15
Lutowe "Co słychać w Trzecim Sektorze?"

Lutowe

Zapraszamy do lektury drugiego w tym roku numeru Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego "Co słychać w Trzecim Sektorze".

W tym numerze można zobaczyć zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez leszczyńskie organizacje pozarządowe, jak również relację z ostatnich eventów.

Przeczytacie między innymi o projekcie Erasmus+ realizowanym przez TEB Edukacja, uroczystym otwarciu Klubu Aktywnego Seniora, a także dowiecie się o przygotowaniach do sesji zdjęciowej. 

W informatorze znajdziecie również informacje o wynikach Budżetu Obywatelskiego, akcji "Zostaw swój 1% w Lesznie" oraz co w ostatnim czasie wydarzyło się w ramach inicjatywy "Kropla wody dla Australii". 

Serdecznie zapraszamy do lektury!

To broszura, cyklicznie raz w miesiącu wydawana w wersji elektronicznej, w której znajdują się wiadomości dotyczące współpracy Urzędu Miasta Leszna z organizacjami pozarządowymi oraz informacje o samych organizacjach pozarządowych, wydarzeniach, które organizują, projektach jakie realizują czy konferencjach dla nich przeznaczonych. Wszystkie numery Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Co słychać w Trzecim Sektorze?"

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas