twitter instagram YouTube

2019-05-15
Majowe "Co słychać w Trzecim Sektorze"

Majowe

Zapraszamy do lektury piątego w tym roku numeru Leszczyńskiego Informatora Porządkowego, celem którego jest promocja działań podejmowanych m. in. przez stowarzyszenia, fundacje czy kluby sportowe.

W numerze można zobaczyć zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez leszczyńskie organizacje pozarządowe, jak również relację z ostatnich eventów.

W najbliższym czasie będzie działo się bardzo dużo m.in: „Ciekawostki Kulturowe ze Świata”, „Dni Leszna 2019”, „Noc muzeów”, „Lesz no Limits”, a także wiele innych wydarzeń, które znajdziecie w naszej broszurce.

W informatorze znajdziecie również relację z wydarzeń takich jak „Dzień Europy i Targi NGO” oraz „Warsztatów Gospel”, a także z „Kampanii Świadomość Niepełnosprawności”.

Znajdziecie też informacje o „Karcie ICE”, którą można odebrać w naszym biurze oraz informacje o aktualnie trwających konkursach, w ramach których możecie się ubiegać o granty.

Dużo wiadomości, ciekawe wątki - miłej lektury!

****

"Co słychać w Trzecim Sektorze".

To broszura, cyklicznie raz w miesiącu wydawana w wersji elektronicznej, w której znajdują się wiadomości dotyczące współpracy Urzędu Miasta Leszna z organizacjami pozarządowymi oraz informacje o samych organizacjach pozarządowych, wydarzeniach, które organizują, projektach jakie realizują czy konferencjach dla nich przeznaczonych.

Wszystkie numery Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Co słychać w Trzecim Sektorze?"

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas