twitter instagram YouTube

2019-10-07
Media o Aktywnym Obywatelskim Lesznie

Media o Aktywnym Obywatelskim Lesznie

Jak co roku niezwykle ważną rolę podczas akcji Aktywne Obywatelskie Leszno odegrały lokalne media. Przez cały czas jej trwania, ale też przed jak i po, na łamach prasy, telewizji, radia czy portali internetowych mogliśmy dowiedzieć się o wielu inicjatywach organizowanych w ramach AOL.

Jednym z głównych miejsc promocyjnych było Radio Elka, na antenie którego wyemitowane zostały spoty reklamowe, zachęcające do przyjścia na Wielki Festyn Aktywności oraz do włączania się w pozostałe inicjatywy organizowane w ramach akcji.

Portal elka.pl przygotował zapowiedź Festynu, relację wraz ze zdjęciami, a także news o zebranych podczas Festynu nakrętkach. Jest też relacja z Wolontariatu Prezydenta Łukasza Borowiaka, którego jednym z punktów była wizyta w siedzibie Fundacji Jesienny Uśmiech.

Aktywne Obywatelskie Leszno wsparł także portal leszno24.pl. Na jego łamach zapowiedziano akcję „Plastik oddajesz, sadzonkę dostajesz"Wolontariat Prezydenta oraz bezpłatny dojazd na Wielki Festyn Aktywności zabytkowymi autobusami. Nie zabrakło również obszernych fotorelacji z Festynu, Dnia Otwartego Leszczyńskiego Stowarzyszenia Spadochronowego FENIKS oraz akcji Eko-Przedszkolaki połączonej z Festiwalem Pszczelim i obchodami VII leszczyńskiego Dnia Przedszkolaka.

Portal leszno.naszemiasto.pl napisał bardzo ciekawe zapowiedzi promujące Aktywne Obywatelskie Leszno oraz Wielki Festyn Aktywności.

O Aktywnym Obywatelskim Lesznie można przeczytać również na portalu otopanorama.pl, gdzie zamieszczono relację z Festynu.

Aktywne Obywatelskie Leszno wsparła także Telewizja Leszno, która przygotowała zapowiedźwideorelację Festynu.

Z kolei Telewizja Młodzieżowa Leszno zrelacjonowała Festyn na swoim kanale w serwisie Youtube.

Gazeta Leszczyniak przygotowała artykuł o akcji „Plastik oddajesz, sadzonkę dostajesz”, a także opisała jedno z zadań Wolontariatu Prezydenta Miasta Leszna, którego podjął się we „Wrzosowym Zakątku”.

Dziękujemy wszystkim za pomoc oraz promocję wydarzeń!

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas