twitter instagram YouTube

2019-04-04
Ostatni miesiąc na promocję swojej organizacji

Ostatni miesiąc na promocję swojej organizacji

Okres rozliczeniowy podatku dochodowego powoli dobiega końca, kwiecień to ostatni miesiąc na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym.

Miasto Leszno prowadzi kampanię "Zostaw Swój 1% w Lesznie" mającą na celu zachęcić mieszkańców do przekazywania 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Organizacji Pozytku Publicznego działających w Lesznie lub na rzecz jego mieszkańców. 

Dokładamy wszelkich starań aby podnosić świadomość mieszkańców naszego miasta jak ogromne korzyści niesie przekazanie 1% podatku lokalnym organizacjom pożytku publicznego.

W ramach kamanii przygotowaliśmy dla Państwa szereg przydatnych materiałów, które pomogą Wam promować swoją organizację i pozyskiwać 1% od szerszego grona podatników. Znajdziecie wśród nich  plakaty i ulotki, na których możecie wpisać nazwę i KRS swojej organizacji, wpisać zakres Waszych działań lub cel jaki chcecie osiągnąć dzięki środkom, jakie pozyskacie z 1%. Ich dystrybucja pomoże Wam pozyskać nowych darczyńców. Przygotowaliśmy dla Was również plakaty ze wszystkimi danymi niezbędnymi do przekazania 1% Waszej organizacji, są dostępne w Galerii na stronie. Ulotki i plakaty w wersji papierowej możecie odbierać w naszym biurze przy Alejach Jana Pawła II 21a. 

 

 

 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas