twitter instagram YouTube

2017-03-01
Podsumowanie konkursu walentynkowego

„Zakochaj się w Lesznie – jak My” taki był tytuł ogłoszonego przez nas z okazji Święta Zakochanych konkursu. Chodziło nam co prawda o miłość do naszego Miasta, ale przecież nie od dziś wiadomo, że każdy takie „swoje ukochane zakątki” ma. Czas zatem na oficjalne podsumowanie!

Takie krótkie, mieliśmy oczywiście już w poniedziałek na naszym profilu Leszczyńskie NGO. Przypomnijmy, że aby wziąć udział w konkursie należało przesłać do nas zdjęcie swojego ulubionego miejsca w Lesznie. Następnie 15 lutego wszystkie nadesłane zdjęcia zostały opublikowane na profilu LeszczyńskieNGO na facebooku i rozpoczęło się głosowanie publiczności, czyli „lajkowanie” zdjęć. Na wasze głosy czekaliśmy do 19 lutego, do 23:59. Wygrały zdjęcia, które zdobyły największą liczbę głosów.

A najwięcej zdobyła ich pani Dominika Ratajczak, która nadesłała do nas zdjęcie leszczyńskiego Ratusza w zimowej scenerii. Jej fotografia uzyskała 539 głosów facebookowej publiczności i bezsprzecznie okazała się najpopularniejsza.

Drugie miejsce zajął pan Bartosz Domagała, który również nadesłał zdjęcie Ratusza (174 "lajki"). Trzecią najpopularniejszą fotografią podczas naszego konkursu okazała się ta nadesłana przez pana Daniela Nowaka. Fotografia zapełnionego Stadionu im. Alfreda Smoczyka uzyskała 160 polubień.

Wymieniona wyżej trójka uczestników spotka w czwartek 9 marca o 12:30 z Prezydentem Miasta Leszna Łukaszem Borowiakiem, który osobiście wręczy nagrody. Będzie z całą pewnością również chwila na luźniejszą rozmowę. Relację ze spotkania będzie można zobaczyć na naszym profilu LeszczynskieNGO.

Dziękujemy również wszystkim pozostałym uczestnikom zabawy, którzy nadesłali do nas swoje propozycje: Anna Turlejska, Barbara Mroczkowska, Łukasz Kaczmarek, Joanna Radomska, Bogusław Gawrych, Jarosław Klimuntowski, Magdalena Sierszuła, Teresa Rękosiewicz, Klaudia Kulińska, Tatyana, Paulina Szulc. Oczywiście dla Was również czekają nagrody-upominki po odbiór których zapraszamy od poniedziałku do środy w godzinach 8:00-15:00, do Biura Pełnomocnika ds. współpracy z Organizacjami Pozarządowymi mieszczącym się w budynku przy Al. Jana Pawła II 21a w Lesznie.

Dodatkowo chcielibyśmy uhonorować Fundację Centrum Aktywności Twórczej, która przygotowała swój walentynkowy filmik, który również przy okazji naszego konkursu został do nas nadesłany. Filmik możecie obejrzeć tutaj. Sam filmik nie brał udziału w konkursie, jednak tak wielką wykonaną pracę postanowiliśmy odpowiednio docenić.

Gadżety leszczyńskieNGO otrzymuje również Klub Motocyklowy Bikers Legion Leszno, który w trybie „poza konkursem” zamieścił piękną fotografię wykonaną na leszczyńskim Rynku przez Dawida Nowackiego. Swoją fotografię ratuszowej wieży nadesłał już po podsumowaniu konkursu Pan Adam Jagodziński, fotografia zdobyła nasze serca i jeszcze pewnie do niej wrócimy. I co tu dużo ukrywać: nie mogliśmy się oprzeć by również tutaj podziękować przez przekazanie skromnego upominku. Bardzo nas cieszą wszystkie fotografie z Lesznem w tle, które do nas nadsyłacie. Znaczy to, że wy również kochacie Leszno, zupełnie jak my.

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas