twitter instagram YouTube

2019-02-11
Połączmy siły dla wspólnego działania

Połączmy siły dla wspólnego działania

Działasz na rzecz osób niepełnosprawnych? Chcesz podzielić się swoim spojrzeniem, wiedzą i doświadczeniem, a także określić wspólne działania dla tej grupy? Przyjdź na spotkanie, na którym będziesz miał możliwość kreowania pomysłów na wspólne działania dla osób z niepełnosprawnościami.

Celem spotkania jest nie tylko wymiana poglądów i określenie potrzeb – ale przede wszystkim poznanie się wzajemne oraz inkubowanie pomysłów na nowe rozwiązania, które poprawią sytuację osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów.

Spotkanie adresowane jest dla przedstawicieli wszystkich fundacji, stowarzyszeń oraz innych podmiotów działających w obszarze związanym z osobami niepełnosprawnymi i odbędzie się 20 lutego, o godzinie 17:30 w leszczyńskim Ratuszu.

Spotkanie będzie miało charakter otwartej dyskusji nad tym, co możemy wspólnie zrobić dla rozwijania i zacieśniania współpracy.

Jeśli masz jakieś pomysły na ciekawe działania, na ich wdrożenie przyjdź i podziel się nim z nami. Na Twój głos czekamy! Wspólnie działajmy dla poprawy sytuacji osób niepełnosprawnych.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci przybycia mailowo: ngo@leszno.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 65 529 54 03 do dnia 19 lutego do godziny 15:00.

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas