twitter instagram YouTube

2019-09-09
Propozycje na nadchodzący tydzień

Propozycje na nadchodzący tydzień

Przed nami kolejny tydzień września. Warto zobaczyć, co będzie się działo podczas tego tygodnia.

Poniedziałek [9 września]

  • Ucz się korzystać z komputera i Internetu - bezpłatne szkolenie

W dniach 9-10 września odbędzie się szkolenie „Ucz się korzystać z komputera i Internetu, które odbędzie się w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy ulicy Śniadnieckich 5.

  • Warsztaty Arte-Eko-Design

Od godziny 17:00 w dniach 9-10 września  Fundacja Centrum Aktywności Twórczej zaprasza na warsztaty „Arte – Eko – Design”, które odbędą się Biurze Fundacji Centrum Aktywności Twórczej przy ulicy Więzniennej 3.

Wtorek [ 10 września]

  • Rekrutacja i selekcja pracowników - bezpłatne szkolenie

Od godziny 9:00 Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu – Oddział Zamiejscowy w Lesznie serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Rekrutacja i selekcja pracowników".

  • Fast Food pod lupą, czyli co kryje się w hamburgerach, frytkach i zapiekankach

Od godziny 17:00 Stowarzyszenie Leszczyński Bank Żywności zaprasza na warsztaty „Fast Food pod lupą, czyli co kryje się w hamburgerach, frytkach i zapiekankach”, które odbędą się w siedzibie LBŻ.

Środa [ 11 września ]

  • "Techniki kreatywnego myślenia" - bezpłatne szkolenie

Od godziny 9:00 Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu Oddział Zamiejscowy w Lesznie serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Techniki kreatywnego myślenia", które odbędzie się w dniach 11-12 września.

Czwartek [ 12 września]

  • 25-lecie Klubu "Twój Styl"

Od godziny 17:00 w Bibliotece Ratuszowej odbędzie się „25 – lecie Klubu Twój Styl”.

  • Warsztaty Arte-Eko-Design

Od godziny 17:00 Fundacja Centrum Aktywności Twórczej zaprasza na warsztaty „Arte – Eko – Design”, które odbędą się Biurze Fundacji Centrum Aktywności Twórczej przy ulicy Więzniennej 3.

Bańki Smile

Od godziny 17:00 Stowarzyszenie Leszczyński Bank Żywności zaprasza na warsztaty „Bańki Smile”, które odbędą się w siedzibie Leszczyńskiego Banku Żywności.

Piątek [ 13 września]

  • Akademia ArtBox - wystawa prac młodzieży w Galerii MBWA

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie oraz Autorzy zapraszają na wystawę "Akademia ArtBox - wystawa prac młodzieży", która odbędzie się od 13 do 28 września w Galerii MBWA przy ulicy Leszczyńskich 5.

Szczegóły do wydarzeń znajdują się na plakatach poniżej.

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas