twitter instagram YouTube

2019-08-09
Propozycje na weekend

Propozycje na weekend

Przed nami kolejny weekend wakacji! Warto zobaczyć, co będzie się działo podczas tego weekendu w mieście.

Piątek [ 9 sierpnia]

  • „Bycza plaża pod stadionem”

Od godziny 17:00 przy stadionie im. A. Smoczyka odbędzie się „Bycza plaża pod stadionem”, którego organizatorem jest Unia Leszno.

  • Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń

Od godziny 20:30 Unia Leszno serdecznie zaprasza na stadion im. A.Smoczyka na mecz żużlowy pomiędzy Fogo Unia Leszno, a Get Well Toruń.

  • Adam Wendt & Friends - Gala Fundacji

Od godziny 20:30 w Teatrze Miejskim w Lesznie odbędzie się koncert „Adam Wendt & Friends” w ramach 15. Międzynarodowych Leszczyńskich Warsztatów Jazzowych.

Sobota [ 10 sierpnia]

  • Parkrun Leszno

Tradycyjnie o godzinie 9:00 odbędzie się bieg „Parkrun Leszno” w Karczmie Borowej. Jest to cyklicznie odbywający się bieg po parku, który organizowany jest równocześnie w wielu miejscach na całym świecie. Dystans wszędzie taki sam - 5 km. Start zawsze o tej samej porze. Zawsze pomiar czasu i rejestracja wyników.

  • Rynki Śniadaniowe

Od godziny 10:00 na leszczyńskim Rynku odbędą się kolejne Rynki Śniadaniowe.

  • Kostka& Raczkowski Duo

Od godziny 20:30 w Bibliotece Ratuszowej odbędzie się koncert „Kostka& Raczkowski Duo” w ramach 15. Międzynarodowych Leszczyńskich Warsztatów Jazzowych.

Niedziela [ 11 sierpnia]

  • Letnie spacery historyczne w Muzeum Okręgowym w Lesznie - Murale bez tajemnic.

Od godziny 16:00 Muzeum Okręgowe w Lesznie serdecznie zaprasza do dawnej Synagogi na „Letnie spacery historyczne w Muzeum Okręgowym w Lesznie - Murale bez tajemnic.

  • Koncert Finałowy

Od godziny 18:00 w Teatrze Miejskim w Lesznie odbędzie się „Koncert Finałowy” w ramach 15. Międzynarodowych Leszczyńskich Warsztatów Jazzowych.  

Ponadto przez cały weekend na torze speedrowerowym przy stadionie im. A. Smoczyka odbywają się Mistrzostw Świata w speedrowerze - ISCF Worlds Cycle Speedway Championships 2019. Więcej TUTAJ

 

Szczegóły do wydarzeń znajdują się na plakatach poniżej.

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas