twitter instagram YouTube

2018-10-30
Przedświąteczny czas z leszczyńskimi NGO

Przedświąteczny czas z leszczyńskimi NGO

Już niedługo najprzyjemniejszy czas w roku, czyli czas świąt Bożego Narodzenia!

Święta Bożego Narodzenia to choinka, prezenty, czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Jak co roku chcemy dla Was przygotować specjalny mikołajkowy numer Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego, w którym będziemy informować o różnych, ciekawych inicjatywach podejmowanych przez leszczyńskie Organizacje Pozarządowe.

My już wiemy, że wspólne ubieranie choinki  odbędzie się na początku grudnia! Zapiszcie sobie ten termin i spotkajmy się wszyscy razem pod choinką przy leszczyńskim lodowisku. 

5 grudnia odbędzie się uroczysta Gala Wolontariatu, na której poznamy laureatów konkursu "Leszczyński Wolontariusz Roku" 2018. Kandydatów można zgłaszac do 16 listopada 2018r. Formularze zgłoszeniowe do pobrania tutaj. 

W grudniu czeka nas także coroczny koncert, na którym Jubilaci obchodzący w tym roku rocznicę swojej działalności otrzymają listy gratulacyjne. 

Grudzień to również czas spotkań i warsztatów,  na których wspólne zrobimy ozdoby choinkowe, upieczemy pierniki i stworzymy kartki z życzeniami. (szczegółowe informacje na temat warsztatów będą się pojawiać na naszej stronie i profilu na FB) 

Jeżeli  Wasza Organizacja przygotowuje w tym przedświątecznym okresie jakieś atrakcje dla mieszkańców, np. kolędowanie, przygotowywanie ozdób czy stroików, czy jakąś inną inicjatywę – zachęcamy do przesyłania informacji na adres ngo@leszno.pl lub telefonicznie pod numerem 65 529 54 03 – zamieścimy informację o wydarzeniu w specjalnym numerze mikołajkowym Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego oraz na stronie www.ngo.leszno.pl oraz FB leszczyńskie NGO


 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas