twitter instagram YouTube

2016-09-28
Randki Obywatelskie

W środowe popołudnie, 21 września, w sali sesyjnej Urzędu Miasta Leszna odbyła się kolejna, druga już edycja Randek Obywatelskich. Jest to akcja adresowana głównie do przedstawicieli organizacji pozarządowych, podczas której mają oni okazję do wzajemnego poznania się, spotkania, wspólnych rozmów i dyskusji.

W tegorocznych randkach udział wzięło ok. 50 osób, byli przedstawiciele leszczyńskich organizacji pozarządowych oraz urzędnicy, było gwarno i radośnie. Wydarzenie zostało podzielone na trwające po trzy minuty rundy, podczas których uczestnicy poznawali się, przedstawiali swoje organizacje i inicjatywy, wymieniali się doświadczeniami czy np. ulotkami i co najważniejsze – inicjowali nowe pomysły i chęć zrealizowania  wspólnych działań. Po upływie czasu trzech minut, każdy z randkowiczów zmieniał swoje miejsce tak, by móc porozmawiać z każdą obecną na sali osobą. Rozmowom nie było widać końca, dlatego po przeprowadzeniu wszystkich rund, goście na długo zajmowali jeszcze miejsca na sali i w przyjaznej atmosferze wymieniali się zdaniami na wiele obywatelskich tematów.

Akcja zorganizowana została w ramach Aktywnego Obywatelskiego Leszna. Dziękujemy za obecność i mamy nadzieje, że odbyte rozmowy już wkrótce zaowocują w postaci np. współpracy pomiędzy organizacjami, czy też nowymi inicjatywami społecznymi. Czekamy na Wasze efekty!

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas