twitter instagram YouTube

2019-09-12
Scena podczas Festynu z okazji Aktywnego Obywatelskiego Leszna

Scena podczas Festynu z okazji Aktywnego Obywatelskiego Leszna

Festyn NGO, instytucji i firm to bogaty plan występów artystycznych i prezentacji. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem oraz regulaminem sceny.

Jednym z najważniejszych punktów Festynu Organizacji Pozarządowych, leszczyńskich instytucji i firm zaangażowanych społecznie są występy artystyczne i pokazy na scenie. Przedszkola, szkoły, fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe oraz inne instytucje, artyści i podmioty zawładną sceną od godziny 11:00. Różnego rodzaju występy potrwają 4 godziny i zapewniamy Państwa, że będzie co oglądać i czego słuchać. Całe wydarzenie rozpocznie taniec wesołych maskotek. Jak zawsze liczną grupę stanowić będą dzieci z leszczyńskich przedszkoli oraz szkół. Dominować będą różnego rodzaju pokazy taneczne i śpiewy. Będzie kolorowo i wesoło. Nie zabraknie także występów wokalnych. Na scenie wystąpią chóry, zespoły oraz soliści. Ciekawie zapowiadają się także pokazy sportowe, a o oprawę wydarzenia zadbają jak zwykle nasi niezawodni konferansjerzy.

Program sceny jest bardzo ciekawy i bogaty - z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z harmonogramem występów, gdzie znajdują się informacje, kto i o jakiej godzinie wystąpi oraz z regulaminem sceny, w którym znajdziecie wiadomości o zasadach występów.

Szczegółowy harmonogram znaleźć można TUTAJ. Regulamin dla podmiotów występujących na scenie dostępny jest TUTAJ

Podczas imprezy istnieje możliwość poinformowania przez konferansjerów o atrakcjach przygotowywanych na stanowiskach wystawienniczych. Podmioty zainteresowane informacją przekazaną ze sceny prosimy o kierowanie się pod miejsce występów i przekazywanie informacji koordynatorom sceny wyznaczonym przez organizatorów.

Przypominamy, spotykamy się 14 września od godziny 11:00!

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas