twitter instagram YouTube

2018-09-18
Sobota 22 września

Sobota 22 września

Sobota to kolejny dzień obywatelskiej aktywności i kolejne atrakcje w ramach Dni Otwartych.

Sobota rozpocznie się od biegu Wokół Szybowca organizowanego przez Aeroklub Leszczyński. Od godziny 9.00 d0 14.30 Biegi na różne dystanse dla różnych grup wiekowych po powierzchni trawiastej. Szczegóły i zapisy u organizatorów. W dniu biegu brak możliwości zapisu. Zapraszamy do kibicowania.

Leszczyńskie Stowarzyszenie Spadochroniarzy Feniks zaprasza w godzinach 10.00 - 16.00 na prezentację dorobku stowarzyszenuia oraz  zapoznanie z tajnikami sportu spadochronowego. Impreza uzależniona od warunków pogodowych.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lesznie zaprasza na  I Wielkopolski Bieg Ośrodków Pomocy Społecznej, który rozpocznie się o godzinie 11:00. 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Totus Tuus zaprasza na spotkanie pn. Jesteśmy Pośród Was w godzinach 11:00- 14:00. Jest to spotkanie zachęcające do zapoznania się z komunikacją alternatywną , uwrażliwienie na potrzeby osób niepełnosprawnych w tym dzieci i młodzieży poprzez prezentację twórczości, metod pracy itp. Budowanie sieci wsparcia społecznego.

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej zaprasza na Piknik integracyjny dla obywateli polskich i zagranicznych mieszkających w Lesznie. Atrakcje: poczęstunek, grill, animacje dla dzieci i młodzieży oraz punkty informacyjne. Piknik odbędzie się w Parku Jonstona o godzinie 12.00 - 15.00 

Stowarzyszenie Rodzina Wojskowa jest organizatorem  V Olimpiady Sportowej Seniorów pt. „Aktywni Seniorzy na start”, która potrwa w godzinach od 14:00- 21:00 na Stadionie Lekkoatletycznym. 

Polski Związek Niewidomych w Lesznie Okręg Wielkopolski zaprasza na dzień otwarty - Maraton filmów z audio deskrypcją skierowany przede wszystkim do wszystkich osób z dysfunkcją wzroku z opiekunami nie zrzeszonych w PZN.

Międzyszkolny Klub Sportowy REAL-ASTROMAL zaprasza na inauguracyjny mecz I Ligi mężczyzn MKS Real Astromal Leszno- Miedź Legnica. Sala Trzynastka, godzina 18.00.

TEB Edukacja Oddział w Lesznie zaprasza na bezpłatne masaże lecznicze i relaksacyjne wykonają uczniowie II roku technika masażysty pod czujnym okiem nauczyciela. Wybór masażu podczas rejestracji telefonicznej.

Więcej szczegółowych informacji, godziny, i kontakt do osób organizujących znajdziecie w programie , który dla Was przygotowaliśmy do pobrania. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach. Wstęp wolny.

 

Opublikował: ngo@leszno.pl
Napisz do nas