twitter instagram YouTube

2019-11-04
Spotkania ze specjalistami

Spotkania ze specjalistami

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w związku z realizacją projektu, pt. „Wsparcie rodzinie” współfinansowanego przez Wojewodę Wielkopolskiego zaprasza na cykl spotkań ze specjalistami.

  • 7 listopada, godz. 16.00 – 18.00 SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM z grupy Warsztaty Różne, nt. udzielania pierwszej pomocy dzieciom. 
  • 14 listopada, godz. 17.00 – 19.00 SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM Dominika Tomczyk, pt. „Dziecko w sieci”. Podczas spotkania będzie można uzyskać odpowiedź na pytania: Jak sprawić, aby moje dziecko było bezpieczne w Sieci? Dlaczego dzieci się uzależniają od Internetu? Co można zrobić, aby jego dziecko nie uzależniło się od Internetu i urządzeń mobilnych? Poznaj aplikacje i programy które pomogą w ochronie dzieci. Czy sposób wychowania wpływa na e-uzależnienia dzieci? 
  • 21 listopada, godz. 17.00 – 19.00 SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM Małgorzatą Parchetą - Kołoszuk, pt. „Awaria – dziecko mi się zepsuło”. Na spotkaniu przedstawione zostaną m.in. konkretne techniki pomocne w komunikacji z dzieckiem oraz w rozwiązywaniu konfliktów.

Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Lesznie, ul. Słowiańska 59b. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach edukacyjnych mogą zgłaszać się telefonicznie pod nr tel. 65 529 98 65 lub mail: centrum@tkopd.leszno.pl.

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas