twitter instagram YouTube

2021-03-03
Spotkanie dotyczące konkursu Lato w Teatrze 2021

Spotkanie dotyczące konkursu Lato w Teatrze 2021

Instytut Teatralny zaprasza na spotkanie dotyczące konkursu Lato w Teatrze 2021 oraz rozmowę z ubiegłorocznymi beneficjentami programu.

Spotkanie odbędzie się 8 marca w godzinach. 13.00 - 16.00 na platformie zoom. O konkursie, którego będzie dotyczyło spotkanie pisaliśmy już na naszej stronie w tym miejscu.

Spotkanie przeznaczone jest dla:

  • wnioskodawców, którzy zaczynają swoją przygodę z programem Lato w teatrze i jeszcze nie składali wniosków w tym konkursie;
  • wnioskodawców, którzy w ubiegłych latach składali wnioski, ale dotychczas nie otrzymali dofinasowania.

Spotkanie składa się z dwóch części:
I. Pierwsza z nich poświęcona będzie formalnym aspektom aplikowania w konkursie w 2021 roku: przyjrzymy się aktualnemu regulaminowi i formularzowi wniosku w systemie WITKAC, a także wytycznym programu.
II. Druga część będzie miała charakter webinarium: ubiegłoroczni beneficjenci modułu Lato w teatrze+  opowiedzą o filozofii podmiotowej pracy z dziećmi i młodzieżą i podzielą się doświadczeniami z realizacji ubiegłorocznej edycji organizowanej w warunkach pandemii.

Wydarzenie odbędzie się na Zoomie. Informację oraz dostęp do wydarzenia - na podany w zgłoszeniu mail – zostanie wysłany w piątek około godziny 17.00.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić ankietę zgłoszeniową do dnia 5 marca do godz. 15.00.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania, udział w warsztatach będzie mogła wziąć jedna osoba reprezentująca daną instytucję/organizację. 

Prowadzące: Katarzyna Kotarska- koordynatorka programu Lato w teatrze oraz Justyna Czarnota - kierowniczka Działu Pedagogiki Teatru.

Dodatkowe informacje:
e-mail: latowteatrze@instytut-teatralny.pl

tel. 730 189 180

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas