twitter instagram YouTube

2019-11-13
Sprawdźcie co na Was czeka w najbliższym czasie!

Sprawdźcie co na Was czeka w najbliższym czasie!

Końcówka roku zapowiada się bardzo ciekawie i intensywnie. Zwykle podsumowujemy wydarzenia organizowane przez lokalne organizacje i instytucje. Tym razem postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu wydarzenia, jakie to my przygotowaliśmy dla Was, wraz z małą ściągą, która pomoże zapamiętać najważniejsze terminy!

Termin Wydarzenie/Akcja Szczegółowe informacje
 

Jubilacie, zgłoś się! 

Czy Wasza organizacja obchodzi jubileusz działaności w 2019 roku? 5, 10, 15… 50 lub nawet 100 lat? A może świętujecie pierwsze urodziny? Pochwalcie się i poinformujcie nas o tym! Wszyscy jubilaci zostaną zaproszeni na spotkanie połączone z koncertem, które odbędzie się 3 grudnia 2019 r.

TUTAJ

od
13 listopada 2019

Odbierz bombkę, udekoruj ją i zawieś z nami na miejskiej choince!

 Od 13 listopada br. (środa) można odbierać bombki do samodzielnej dekoracji, które następnie w dniu 9 grudnia br. zawiesimy wspólnie na miejskiej choince przy lodowisku. Spieszcie się! Bombki są wydawane do wyczerpania zapasów! 

 TUTAJ
do
15 listopada 2019

Leszczyński Wolontariusz Roku 2019

Znasz kogoś kto bezinteresownie pomaga innym oraz angażuje się społecznie? Uważasz, że zasługuje na tytuł Leszczyńskiego Wolontariusza Roku? Nie czekaj i zgłoś go do konkursu. Kandydatów można zgłaszać w 7 kategoriach: wolontariat szkolny, młodzieżowy, dorosły, senioralny, wolontariacka grupa roku, inicjatywa obywatelska oraz firma zaangażowana społecznie!

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada w Urzędzie Miasta Leszna

 TUTAJ
do 25 listopada 2019

Nabór kandydatów do komisji konkursowych

Celem naboru jest utworzenie listy kandydatów na członków komisji konkursowych wskazanych przez organizacje pozarządowe lub podmioty działającej w obszarze pożytku publicznego, którzy są zainteresowani udziałem w pracach komisji konkursowych oceniających oferty na realizację zadań publicznych w 2020.

 

TUTAJ 
do
26 listopada 2019

Mikołajki i Święta z leszczyńskimi NGO - zgłoś organizowane przez Twoją organizację wydarzenia świąteczne!

Jak co roku chcemy dla Was przygotować specjalny mikołajkowy numer Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego, w którym będziemy informować o różnych, ciekawych inicjatywach podejmowanych przez leszczyńskie Organizacje Pozarządowe, dlategoteż gorąco zachęcamy do przesyłania informacji o podejmowanych przez Was inicjatywach

TUTAJ 
 3 grudnia 2019

Spotkanie i koncert dla podmiotów obchodzących jubileusz działalności

Jak co roku podmioty obchodzące okrągły jubileusz swojej działalności zostaną zaproszone na spotkanie, podczas którego odbiorą list gratulacyjny będący uznaniem za pracę na rzecz lokalnej społeczności. Wspaniałym dopełnieniem spotkania będzie koncert muzyczny. Wstęp tylko na zaproszenia!

 Wkrótce!
5 grudnia 2019

Gala Wolontariatu

5 grudnia, w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza, odbędzie się uroczysta gala podsumowująca konkurs "Leszczyński Wolontariusz Roku" 

TUTAJ
9 grudnia 2019

Wspólne zdobienie choinki - zawieście swoją bombkę!

W tym roku już po raz szósty będziemy wspólnie ubierać choinkę, która stanie przy lodowisku w Lesznie. Na drzewku zawisną własnoręcznie dekorowane i zdobione bombki. 

TUTAJ 
12 grudnia 2019

Warsztaty świąteczne z leszczyńskimi NGO

Zapraszamy na warsztaty świąteczne podczas których wspólnie udekorujemy pierniczki, wykonamy świeczki z wosku pszczelego, a także ozdoby świąteczne metodą origami. 
Początek warsztatów o godzinie 16:00 w siedzibie Stowarzyszenia Leszczyński Bank Żywności przy ul. Słowiańskiej 59.

TUTAJ
16 grudnia 2019

Warsztaty świąteczne z leszczyńskimi NGO

Zapraszamy na warsztaty świąteczne podczas których wspólnie udekorujemy pierniczki, wykonamy świeczki z wosku pszczelego, a także kartki i ozdoby świąteczne.
Początek warsztatów o godzinie 16:00 w siedzibie Stowarzyszenia ECHO przy Alejach Zygmunta Krasińskiego 30.

TUTAJ
18 grudnia 2019

Wspólna akcja świąteczna leszczyńskich NGO

Składanie życzeń i obdarowywanie piernikami mieszkańców - Rynek i ulica Słowiańska. Początek o godzinie 16:00.

TUTAJ

Wszystkie szczegóły znajdują się także w broszurze "Leszczyńskie NGO - najbliższe wydarzenia"

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas