twitter instagram YouTube

2019-11-18
Stroiki na Boże Narodzenie

Stroiki na Boże Narodzenie

Miejski Zakład Zieleni w Lesznie sp. z o.o. prowadzi sprzedaż stroików okolicznościowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia. To niepowtarzalne kompozycje w atrakcyjnych cenach i wykonane własnoręcznie z dbałością o każdy szczegół.

Stroiki są bardzo oryginalne i zrobione z bardzo różnych materiałów oraz z żywych, pachnących gałązek. Kompozycje są również bogato dekorowane bombkami, koralikami i innymi elementami świątecznymi. Są bardzo okazałe i przyciągają wzrok detalami, a także zwracają na siebie uwagę oryginalnością i niepowtarzalnością. Utrzymane są w świątecznych kolorach złota, czerwieni, bieli i zieleni, z pomarańczem czy cynamonem.

Stroiki są już w sprzedaży i można je zakupić w siedzibie Miejskiego Zakładu Zieleni przy ul. C.K. Norwida 4. Sprzedaż prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–14.00. Najtańsze stroiki kosztują tylko 10 zł.

Dodatkowo zieleń miejska prowadzić będzie sprzedaż w następujących punktach w mieście:

  • w namiocie przy budynku „Stacja Biznes” u zbiegu ulic Słowiańskiej i Pl. J. Metziga - 29 listopada w godz. 8.00–15.00 i 30 listopada w godz. 8.00–13.00;
  • na targowisku Nowy Rynek - 11 i 18 grudnia w godz. 8.00–13.00;
  • na Alei Gwiazd Żużla - 9 grudnia w godz. 13.00–15.00, podczas wspólnego ubierania miejskiej choinki, o czym napisaliśmy TUTAJ.
  • na targowisku Manhattan przy ul. Holenderskiej - 14 grudnia w godz. 8.00–13.00 Zachęcamy do obejrzenia przykładowych stroików poniżej.

Zachęcamy do zakupu, taki stroik z pewnością pięknie będzie prezentował się na świątecznym stole, na komodzie, parapecie czy kominku. Zachwyci naturalnością, oryginalnością i wniesie do wnętrza odrobinę klimatu zaczarowanych Świąt Bożego Narodzenia. 

 

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas