twitter instagram YouTube

2020-01-15
Styczniowe "Co słychać w trzecim sektorze?"

Styczniowe

Zapraszamy do lektury pierwszego w tym roku numeru Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego "Co słychać w Trzecim Sektorze".

W tym numerze można zobaczyć zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez leszczyńskie organizacje pozarządowe, jak również relację z ostatnich eventów.

Przeczytacie między innymi o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dowiecie się kto w ubiegłym roku świętował swój jubileusz, a także poznacie plan wydarzeń obchodów 100. rocznicy powrotu Leszna do Macierzy. 

W informatorze znajdziecie również informacje o Budżecie Obywatelskim na dok 2020, akcji "Zostaw swój 1% w Lesznie" oraz rozpoczetej w zeszłym tygodniu inicjatywie "Kropla wody dla Australii". 

Serdecznie zapraszamy do lektury!

To broszura, cyklicznie raz w miesiącu wydawana w wersji elektronicznej, w której znajdują się wiadomości dotyczące współpracy Urzędu Miasta Leszna z organizacjami pozarządowymi oraz informacje o samych organizacjach pozarządowych, wydarzeniach, które organizują, projektach jakie realizują czy konferencjach dla nich przeznaczonych. Wszystkie numery Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Co słychać w Trzecim Sektorze?"

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas