twitter instagram YouTube

2018-08-01
Sukcesy UKS Achilles Leszno

Bardzo zadowoleni wracają z Chorzowa z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zawodnicy UKS "Achilles" Leszno.

Jolanta Klimasz zdobyła brązowy medal w rzucie młotem uzyskując wynik  59,55 m!!! Wielkie brawa dla niej i trenerki Hanny Górskiej!. Jola zajęła również XI miejsce w rzucie dyskiem. Po niesamowitej walce V miejsce na dystansie 2000 m z przeszkodami wywalczył Grzegorz Walewski (trener Filip Zdonek), poprawił on rekord o 12 sekund 6,09,08 s - rewelacja! I Świetny start Eweliny Maciejewskiej (trener Dariusz Górski) w trójskoku VIII miejsce 10,64 m oraz XVIII miejsce w skoku w dal. Ewelina wykazała się niesamowitą siłą charakteru gdyż 2 tygodnie przed mistrzostwami skręciła nogę lecz nie poddała się i rewelacyjnie wystartowała pokazując sportowy charakter! UKS "Achilles" Leszno zdobył 22 punkty we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży i zajął 3 miejsce wśród wielkopolskich klubów lekkoatletycznych. Wielkie brawa dla zawodników i trenerów!!!

inf.: UKS "Achilles" Leszno

Opublikował: ngo@leszno.pl