twitter instagram YouTube

2019-09-16
Szkolenie nt. nowych wzorów ofert i sprawozdań

Szkolenie nt. nowych wzorów ofert i sprawozdań

Działasz w podmiocie ekonomii społecznej i korzystasz ze środków publicznych? Nie wiesz jak złożyć ofertę oraz rozliczyć projekt? Przyjdź na spotkanie sieciujące, podczas którego poznasz nowe wzory ofert i dowiesz się na jakie punkty w szczególności należy zwrócić uwagę przy składaniu wniosku, a także dowiesz się w jaki sposób sprawnie i efektywnie sprawozdać się z przeprowadzonych działań i rozliczyć projekt.

Szkolenie odbędzie się 17 września (wtorek) w godzinach 16:00-19:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Leszna.

W programie szkolenia:

  • w jaki sposób prawidłowo napisać ofertę realizacji zadania publicznego na nowym wzorze?
  • co zmieniło się w umowie o dofinansowanie?
  • jak napisać sprawozdanie na nowym wzorze – czym jest rozliczanie przez rezultaty?

*z dniem 2 marca 2019 r. weszło w życie Rozporządzenie Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań. Oznacza to, że wszystkie konkursy ofert ogłaszane przez Miasto Leszno do realizacji na rok 2020 będą przeprowadzone zgodnie z nowymi wzorami. W związku ze zmianami, jakie zaszły w tym roku we wzorach ofert i sprawozdań dotyczących realizacji zadań publicznych, zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu miasta Leszna do udziału w szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a poprowadzi je doradca z Centrum PISOP. Zapisy przyjmowane są drogą mailową na adres ngo@leszno.pl oraz mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas