twitter instagram YouTube

2020-01-22
UKS 9 Leszno - KPS Progress Września 3:1

Zwycięstwem leszczyńskich siatkarzy zakończył się weekendowy pojedynek pomiędzy UKS 9, a KPS Progress Września.

Sobotni mecz z KPS Progress Września rozpoczął się od łatwo wygranego seta do 12. Trener Klimkowski  dał szansę gry wszystkim zawodnikom. Kolejną partię Tygrysy zwyciężają do 22. W trzecim secie kontuzji kolana doznał przyjmujący Mikołaj Piotrowski, co skutecznie rozbiło miejscowy zespół, który uległ gościom do 15.
Ostatnia partia przebiegała falami. Po dobrych akcjach, pojawiały się po leszczyńskiej stronie przestoje. Ostatecznie UKS 9 Leszno wygrywa tę część meczu do 22 i cały mecz 3:1.

Kolejne spotkanie, ostatni mecz przed fazą play off odbędzie się 15 lutego w Pile.Mecze fazy play off planowane są na 22 i 29 lutego.

UKS 9 Leszno - KPS Progress Września 3:1 (25:12; 25:22, 15:25; 25:22)

Opublikował: op@leszno.pl