twitter instagram YouTube

2020-07-29
Wakacyjne doradztwo dla organizacji pozarządowych

Wakacyjne doradztwo dla organizacji pozarządowych

Z doradztwa można skorzystać umawiając się za pośrednictwem numeru telefonu 65 529 54 03 oraz przez email: ngo@leszno.pl

Bez względu na to, czy jest stan pandemii, czy nie, chętnie sięgamy po informacje w social mediach. Jak pokazują badania, wiele osób to właśnie takie źródła informacji uważa za wiarygodne. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że portale typu Instagram, Facebook, Twitter czy You Tube niekoniecznie muszą być dla wszystkich banalnie proste i łatwe w obsłudze. Dlatego pragniemy was zaprosić, na doradztwo z social mediów! Aby skorzystać z doradztwa, należy zadzwonić pod: 65 529 54 03 bądź napisz do nas na ngo@leszno.pl i umówić się na dogodny termin. 

W każdą środę, prowadzimy również doradztwo z szukania oraz pozyskiwania funduszy. Jeżeli nie do końca orientujesz się, gdzie szukać funduszy na działania statutowe swojej organizacji, nie jesteś pewien, czy znasz wszystkie źródła z których możesz starać się o dofinansowanie, masz pytania dotyczące wniosku? Koniecznie skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci i odpowiemy na nurtujące Cię pytania!

Zapraszamy do kontaktu!

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas