twitter instagram YouTube

2020-06-12
Wakacyjne poranki z jogą

Wakacyjne poranki z jogą

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Stadion Lekkoatletyczny
Data rozpoczęcia: 2020-07-05 9:00
Data zakończenia: 2020-07-05
Organizator: Stowarzyszenie "Wygraj Siebie"

Powracają "Wakacyjne poranki z jogą"

Zajęcia potrwają godzinę, a ćwiczenia będą dostosowane do możliwości osób początkujących. Między ćwiczeniami uczestnicy będą mogli skorzystać z 5-minutowych przerw na relaks. Spotkania, jak co roku, poprowadzi Pani Agnieszka Sakowicz - wykwalifikowana instruktorka jogi. W minionych latach poranki z jogą cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców. Praktyka jogi w plenerze jest pięknym doświadczeniem i daje duże poczucie swobody i radości.

Bycie blisko natury, z poruszającym się wciąż niebem, wibrującym powietrzem, odgłosami ptaków, pozwala na nowo odkryć i docenić jak przebywanie na świeżym powietrzu głęboko wpływa na nasze samopoczucie.

To przeżycie, które jest niezwykłe, warte zatrzymania się w swojej codzienności. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Każdy z uczestników musi jednak zachować bezpieczną odległość od siebie i stosować się do zaleceń wydanych w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów.

Na zajęcia należy zabrać matę lub ręcznik, (jeśli ktoś ma to klocki i pasek), maseczkę ochronną, wodę, nakrycie głowy…i koniecznie dobry nastrój :)

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas