twitter instagram YouTube

2019-08-26
Warsztaty dla mieszkańców miasta Leszna

Warsztaty dla mieszkańców miasta Leszna

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Krokus zaprasza mieszkańców Leszna oraz regionu leszczyńskiego do udziału w specjalistycznych bezpłatnych warsztatach.

Do udziału w projekcie Stowarzyszenie zaprasza zarówno osoby dorosłe jak i młodzież mieszkające na terenie województwa wielkopolskiego. Do uczestnictwa w projekcie zaproszone są: pary, małżeństwa, rodzice lub opiekunowie dzieci, a także rodziny, które potrzebują wsparcia i pomocy.

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w warsztatach, organizatorzy przygotowali szeroką i ciekawą ofertę wydarzeń.  Podczas warsztatów skorzystać będzie można między innymi z:

  • profesjonalnej pomocy psychologicznej i terapeutycznej,
  • warsztatów „MamaTata” dla młodych rodziców i osób samotnie wychowujących dzieci,
  • warsztatów umiejętności wychowawczych „Szkoła dla rodziców”,
  • warsztatów dla rodziców wychowujących dzieci z ADHD.

Cykle spotkań realizowane są w terminach dogodnych dla uczestników w godzinach popołudniowych lub wieczornych, a dla każdej osoby biorącej udział w warsztatach przewidziane są zaświadczenia i certyfikaty.

Realizacja projektu trwa od 1 czerwca do 30 listopada 2019 roku. Aby dołączyć do projektu napisz na adres mailowy stowarzyszenia: poradnia.krokus@gmail.com lub zadzwoń pod numer telefonu 506 968 164.

Więcej informacji na temat projektu do pobrania w pliku poniżej.

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas