twitter instagram YouTube

2023-01-20
Warsztaty z porozumienia

Warsztaty z porozumienia

Fundacja Arena i Świat zaprasza na Warsztaty - Wstęp do Porozumienia. Co to takiego? Przeczytajcie i zobaczcie sami!

Warsztaty „Wstęp do Porozumienia” to okazja do tego, aby nabyć umiejętności umożliwiające wyjście poza utarte schematy nic niewnoszących rozmów. Jednym słowem pokazujące jak można „rozmawiać z” zamiast „gadać o”. Dzięki udziałowi w warsztatach nauczyć się można pełniejszego wyrażania samego siebie. Jest to również okazja do tego, aby zobaczyć w jaki sposób można przestać słuchać pretensji i oskarżeń a zacząć dostrzegać stojącego za nimi człowieka.

Warsztaty skierowane są dla ludzi, którzy pragną lepszej jakości dla swoich relacji interpersonalnych w życiu osobistym lub zawodowym.

Warsztaty, o których mowa to cykl 4 spotkań prowadzonych w oparciu o ideę NVC (komunikacja empatyczna, nazywana językiem żyrafy lub językiem serca; jest niezwykłym narzędziem pozwalającym na budowanie satysfakcjonujących relacji opartych na autentyczności, szczerości i empatii.) i jej interpretację przez osobę prowadzącą.

Cykl kończy się otrzymaniem „Certyfikatu uczestnictwa” oraz umożliwia kontynuację szkolenia u innych (także certyfikowanych) trenerów NVC.

Terminy:

środy w godzinach 17:00-20:00
1, 8, 15 i 22 lutego 2023r.

Koszt:

Za cykl 4 warsztatów:

390 zł / 600 zł (dochód z warsztatów przeznaczony jest na cele statutowe Fundacji)

Miejsce:

Arena Kreatywnej Edukacji,

ul. 17 Stycznia 90,

64-100 Leszno

Organizator:

Fundacja Arena i Świat

Informacje i zapisy:

tel. 509 080 424

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas