twitter instagram YouTube

2021-01-18
Weekend z NGO

Weekend z NGO

Kolejny weekend z leszczyńskimi NGO i nie tylko.

Weekend z NGO

Piątek, 22 stycznia

  •  Alicja Lewicka-Szczegóła MARTWA NATURA

Wystawa „Martwa natura” jest kontynuacją realizacji z ostatnich lat (np.: „Sukulenty”, „Epifity”, „Pnącza”). Autorka próbuje w nich analizować znaczenia relacji międzyludzkich, kojarząc je i utożsamiając ze światem form roślinnych. Opowiada o nich, przyjmując jako sposób i język narracji naturalne mechanizmy występujące w przyrodzie, a także procesy i sytuacje kontroli nad nią. Tytuł wystawy można też traktować jako współwystępowanie cech życia, działania, spontaniczności i zmiany oraz stanów im przeciwstawnych, bliskich stagnacji, wyłączenia czy zależności.


wernisaż on-line: 22 stycznia 2021, godz. 18.00
facebook.com/MBWALeszno, YouTube: Mbwa Leszno
Wystawa czynna do 27 lutego 2021
Galeria MBWA, Leszno, ul. Leszczyńskich 5

Sobota, 23 stycznia

  •  Spacer po lesie

Blisko Natury Blisko siebie zaprasza na spacer po lesie. Miejsce i godzina spotkania tradycyjnie te same: Wojskowa Komenda Uzupełnień o godz. 10.00. Przygotujcie się na poranny spacer i utrzymanie zdrowia, przy zachowaniu niezbędnych środków bezpieczeństwa.

  • DJ WAJS Live Stream

DJ Wajs gorąco zaprasza Was na sobotni Live Stream. Ponownie możecie tańczyć w swoich domach przy Waszej ulubionej muzie. Rozdane zostaną również gadżety z nowej kolekcji 2021. Rozpoczęcie o godzinie 20:00. Powiadom swoją ekipę  przygotuj swój ulubiony zestaw startowy.
Transmisję można oglądać na Facebooku oraz na YouTube'ie w FULL HD. Facebook - Heaven Leszno Facebook - DJ WAJS YouTube - www.youtube.com/DJWAJS Przekażcie info znajomym, aby nie przegapili wirtualnej domówki!

Niedziela, 24 stycznia

  • Biegaj z Biegaj Leszno

Biegaj Leszno zaprasza w niedzielny poranek 17 stycznia na bieg. Bieg dla każdego i o każdym stopniu zaawansowania biegowego. Uczestnicy podzielą się na grupy, tak, aby dostosować mniej więcej tempo. Spotkania będą odbywać się cyklicznie co niedzielę Miejsce: parking nowy cmentarz Osiecka 5 Godzina: 9.00 Dystans: ok 12 km. To znakomita okazja, aby zapoznać się z trasa i przygotować się do XI Biegu Górskiego Leszno-Grzybowo, który odbędzie się w 20.02.2021 (sobota) godz. 11:00.

  • Koszykówka, I liga kobiet: Pompax Tęcza Leszno - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Hala Trapez
Data rozpoczęcia: 24.01.2021 14:30
Data zakończenia: 24.01.2021 16:00
Organizator: MKS Tęcza Leszno

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas