twitter instagram YouTube

2020-08-14
Weekend z NGO

Weekend z NGO

Spacery po lesie, plenerowe kino w Parku im. Leszczyńskich Satyryków, Jarmark staroci oraz wiele innych wydarzeń. Sprawdźcie co będzie się działo w najbliższy weekend!

Piątek 14 sierpnia

 • Piątkowe karaoke z muzyką na żywo

Spółdzielnia Socjalna KUBA-BART zaprasza do Pira-Groty w każdy wakacyjny piątek na karaoke z muzyką na żywo.

Jeśli lubicie muzykę na żywo albo Waszą pasją jest śpiew to idealnym miejscem dla Was jest Pira Grota przy ul. Leszczyńskich 7, gdzie w piątkowe popołudnia będziecie mogli miło i aktywnie spędzić czas.

Karaoke wraz z muzyką na żywo organizowane będzie w każdy wakacyjny piątek od godziny 16:00.

Jak zapowiadają organizatorzy liczba miejsc siedzących jest ograniczona, ale jeśli będzie Was więcej to znajdą dodatkowe miejsca.

Wstęp wolny!

 • Spacery w lesie

Organizacja Blisko Natury - Blisko Siebie zaprasza na spacer po lesie. Spacer odbędzie się w piątek 14 sierpnia, o godzinie 18:30. Zbiórka na parkingu leśnym w Nowym Świecie.

 • KS Futsal Leszno - Red Dragons Pniewy

W Hali Trapez odbędzie się mecz sparingowy pomiędzy KS Futsal Leszno, a Red Dragons Pniewy. Początek spotkania o godzinie 19:00.

 • PARKuj z FILMEM - plenerowe kino w Parku im. Leszczyńskich Satyryków

Teatr Miejski oraz Miasto Leszno serdecznie zapraszają na letnie plenerowe spotkanie z filmem, które odbędzie się o godzinie 21:00. 

Wyświetlane filmy:

Teraz albo nigdy – komedia romantyczna, USA, 2018 (1’43)

(Nie)znajomi – dramat/komedia, Polska, 2019 (1’43)

WSTĘP WOLNY.

Liczba miejsc ograniczona!

Organizatorzy proszą o stosowanie się do ogólnych zaleceń organizatorów, używanie maseczek ochronnych i zachowanie bezpiecznych odległości. W przypadku niepogody (deszcz, silny wiatr) projekcja zostanie odwołana, a kolejne będą się odbywać zgodnie z planem.

 • Taste The Summer AIR

Wakacyjne rytmy i atmosfera na leszczyńskim lotnisku. Event oficjalne otwarty dla każdej osoby.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zarządzeniami sanitarnymi.

Lato, muzyka, napoje chłodzące oraz dobre jedzonko w jednym miejscu! 

Line up DJ's podany zostanie za kilka dni na stronie wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1700887633401669/ Wstęp 30pln (od osoby)

Początek o godzinie 21:00.

 • Zawody Szybowcowe – Leszno 2020

14 sierpnia na leszczyńskim lotnisku rozpoczną się 45. Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie otwartej oraz 25. Szybowcowe Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Club A.

W tym samym terminie odbędą się również zawody Leszno Cup: Ogólnopolskie Zawody Szybowcowe w klasie Standard B, Ogólnopolskie Zawody Szybowcowe w Klasie 18m + 15 m.

Sobota 15 sierpnia

 • Jarmark Staroci

Przeróżne bibeloty, obrazy, meble, porcelanę, stare zabawki, monety, płyty, a także przedmioty codziennego użytku, jak zastawa stołowa, czy nawet części do dawnych urządzeń.

To wszystko i dużo więcej można znaleźć na jarmarku. Asortyment jest tak duży, że trudno go tu wymienić. Do tej pory pasjonatów nie odstraszyły ani zimowe chłody, ani letnie upały.

Jarmark odbędzie się w godz. 9:00-14:00. Ciekawych i oryginalnych drobiazgów na jarmarku z pewnością nie zabraknie.

 • Szkolenie z bezpiecznego posługiwania się bronią palną

W sobotę w godzinach 10:00-13:00 odbędzie się szkolenie z bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Szkolenie odbędzie na Strzelnicy Midary. Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Survival Team.

 • II Wakacyjny Turniej Żaków

LKS Szawer Leszno zaprasza na drugi wakacyjny turniej Żaków. Pierwsza edycja udała się świetnie, więc teraz też na pewno emocji nie zabraknie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 15 sierpnia o godzinie 11:00 na torze speedrowerowym w Lesznie.

 • Piłka nożna, IV liga: Polonia 1912 Leszno - Krobianka Krobia

W sobotę 15 sierpnia odbędzie się mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek IV Ligi Piłkarskiej. Na stadionie lekkoatletycznym Polonia 1912 Leszno podejmie zespół Krobianki Krobia. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

 • Joga w lesie

W sobotę o godzinie 18:30 będzie można wziąć udział w warsztatach pn. „Joga w Lesie”. Miejscem spotkania parking leśny. Gmina Święciechowa, ul. Leszczyńska, między Wilkowicami, a Krzyckiem. Zajęcia poprowadzi p. Agnieszka Sakowicz.

 • PARKuj z FILMEM - plenerowe kino w Parku im. Leszczyńskich Satyryków

Teatr Miejski oraz Miasto Leszno serdecznie zapraszają na letnie plenerowe spotkanie z filmem. Początek o godzinie 20:00. 

Wyświetlane filmy:

1912 Bitwa Warszawska 

 

WSTĘP WOLNY. Liczba miejsc ograniczona!

Organizatorzy proszą o stosowanie się do ogólnych zaleceń organizatorów, używanie maseczek ochronnych i zachowanie bezpiecznych odległości. W przypadku niepogody (deszcz, silny wiatr) projekcja zostanie odwołana, a kolejne będą się odbywać zgodnie z planem. 

Niedziela 16 sierpnia

 • Marsz z kijkami lub bez

Fundacja Arena i Świat zaprasza na niedzielny "Marsz z kijkami lub bez".

Miejsce: Grzybowo - Parking przy cmentarzu.

Godz. 9:00. Trasa: ok 8 km.

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas