twitter instagram YouTube

2020-02-14
Weekend z NGO

Weekend z NGO

Przed kolejny weekend lutego. Zobaczcie co przygotowały dla was leszczyńskie organizacje pozarządowe i instytucje.

Piątek 14 lutego

Bezpłatne konsultacje w Izbie

REGIONALNA IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA W LESZNIE zaprasza na bezpłatne konsultacje dla firm z zakresu:

- zakładania działalności gospodarczej
- możliwości finansowania inwestycji ze środków unijnych

terminy:
14 lutego 2020 roku
13 marca 2020 roku

Osoby zainteresowane proszone są o umówienie spotkania pod numerem tel. 65 529 56 56 lub za pośrednictwem e-mail: izba@riph.pl

Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00. W siedzibie RIPH przy ulicy 55 Pułku Piechoty.

Zakochaj się w designie - wykład w Galerii MBWA Leszno

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie zaprasza na wykład „Zakochaj się w designie”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30. Wykład poprowadzi historyk sztuki Aleksandra Pruska.

Koncert - Piotr Polk z zespołem - Walentynki 2020

Piotr Polk razem z zespołem wykona utwory z płyty „Mój film” oraz covery (między innymi „Zielono mi” Agnieszki Osieckiej). „Mój film" to płyta szczególna i bardzo osobista. W śpiewanych na niej historiach każdy znajdzie kawałek swojego życia. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie biletowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, ul. Chrobrego 4 oraz na: https://bilety-mok-leszno.pl/

Sobota 15 lutego 

Parkrun Leszno

Tradycyjnie w sobotę o godzinie 9:00 odbędzie się bieg “Parkrun Leszno” w Karczmie Borowej. Jest to cyklicznie odbywający się bieg po parku, organizowany równocześnie w wielu miejscach na całym świecie. Dystans: 5 km z pomiarem czasu i rejestracji wyników.

Zimowe Zawody Pływackie klas I-III oraz zerówki

Miejski Klub Pływacki Astromal Leszno zaprasza wszystkie chętne dzieci klas I-III szkół podstawowych oraz "zerówki" (rocznik 2013) przedszkoli z Leszna i okolic do udziału w kolejnych Zimowych Zawodach Pływackich dzieci klas I-III oraz "zerówki". Zawody odbędą się w Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie, o godzinie 9:00.

Recital Danuty Stankiewicz "Groszki i róże" - Walentynki w Bibliotece Ratuszowej

W sobotę o godzinie 17:00 w Bibliotece Ratuszowej odbędzie się Recital Danuty Stankiewicz „Groszki i róże”

Artystka zaprezentuje się nam w różnych ciekawych, nowych aranżacjach. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w Bibliotece Ratuszowej.

Niedziela 16 lutego

1. kolejka play off Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Leszna 

W niedzielę w Hali Sportowej na Zatorzu odbędzie się 1. Kolejka play off Leszczyńskiej Ligi Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Leszna. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00.

„Marsz z kijkami lub bez”

Fundacja Arena i Świat zaprasza na kolejny w tym roku Marsz z kijkami lub bez. Zbiórka o godzinie 9:30 na parkingi przy Szkole Podstawowej nr 13.  Planowana trasa 8-10 km.

Kręgle, Superliga kobiet: Polonia 1912 Leszno  - KK Dziewiątka Wronki

W niedzielę, o godzinie 12:00 w kręgielni przy ulicy Strzeleckiej, w ramach rozgrywek Superligi Kobiet Polonia 1912 Leszno zmierzy się z zespołem KK Dziewiątka Wronki.

 

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas