twitter instagram YouTube

2019-09-05
Wielkie Nabory 2019 w Akademii Piłkarskiej Reissa

Wielkie Nabory 2019 w Akademii Piłkarskiej Reissa

Ruszyły wrześniowe nabory do nowo otwartych grup treningowych w Lesznie. Dołącz do struktur największej akademii w Zachodniej Polsce i zbuduj pomarańczową rodzinę!

Na ten moment w Akademii Piłkarskiej Reissa w Lesznie trenuje ponad 200 osób.

Akademia poszukuje nowych twarzy w rocznikach: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat).

Na powitanie każdy zawodnik otrzyma pakiet, w skład którego wchodzą:

· 2 bezpłatne treningi,

· klubowa piłka,

· rezerwacja miejsca w grupie treningowej,

· opieka klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka

· ubezpieczenie NNW,

· udział w turniejach.

Akademia Piłkarska Reissa specjalizuje się w szkoleniu piłkarskiego rzemiosła już od najmłodszych lat. Na treningi zgłosić się mogą, zarówno chłopcy jak i dziewczynki, już od 4 roku życia. Rozpoczęcie piłkarskiej przygody w tak młodym wieku zapewnia harmonijny rozwój sportowy w oparciu o unikalną metodologię szkolenia przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej. To idealny moment na start piłkarskiej pasji, ponieważ wraz z początkiem września tworzone są nowe grupy treningowe: http://www.akademiareissa.pl/leszno/treningi przez co dziecko szybko adaptuje się do nowego środowiska i nawiązuje przyjaźnie. Akademia wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom rodziców i zapewnia 2 bezpłatne, zapoznawcze treningi, tak aby młody piłkarz jak najlepiej przystosował się do zajęć z piłką!

Każda grupa treningowa jest dostosowana wiekiem i umiejętnościami pod danego zawodnika, tak aby mógł wynieść z zajęć jak najwięcej! Opiekunowie grup stawiają na zrównoważony rozwój zawodników. Tym, którzy dopiero dołączają proponowana jest tzw. ścieżka lokalizacyjna, gdzie  zawodnicy rozpoczynający swoją przygodę z piłką nożną są poddani bacznej obserwacji ich postępów. Uczestnicy wykazujący zaawansowany poziom gry mogą skorzystać z wyboru ścieżki reprezentacyjnej – reprezentanci Akademii zasilają najlepsze polskie kluby grające w Ekstraklasie, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia.

Z roku na rok Akademia rozwija się w piorunującym tempie, stawiając na ciągły rozwój i profesjonalizm. Świadczą o tym sukcesy sportowe, takie jak awans i rywalizacja m.in. z Pogonią Szczecin czy Lechią Gdańsk w Centralnej Lidze Juniorów PZPN, czyli w najważniejszych rozgrywkach młodzieżowych w Polsce, czy zwycięstwa zespołów Akademii w turniejach o Puchar Prezesa PZPN 2019 i Minimistrzostwach Deichmann 2019. Każdy wyróżniający się na treningach zawodnik Akademii ma szansę na święcenie wyżej wymienionych triumfów przynależąc do topowych zespołów Klubu, czyli Reprezentacji Regionów czy Reprezentacji WZPN poszczególnych roczników.

Siedmiu trenerów każdego dnia dba o rozwój i zdrowie swoich podopiecznych na regularnie prowadzonych treningach. Kadra szkoleniowa Akademii Piłkarskiej Reissa posiada wszelkiego rodzaju kursy i certyfikaty, takie jak UEFA A, UEFA B i UEFA C, które pozwalają jej na pracę zarówno w Polskich, jak i europejskich klubach. Trenerzy Akademii zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną na zagranicznych stażach m..in w Hertha Berlin czy Getafe CF. 

Treningi Akademii Piłkarskiej Reissa Leszno odbywają się według harmonogramu: http://www.akademiareissa.pl/leszno/treningi. Dodatkowo każdy uczestnik może korzystać z treningów przez 12 miesięcy w roku (zarówno w wakacje, jak i w ferie) oraz wziąć udział w partnerskich projektach skierowanych na rozwijanie konkretnych predyspozycji zawodników., takich jak Indywidualne Fundamenty Gry poprawiające motorykę i technikę adeptów czy Wielkopolska Akademia Bramkarska skierowana do osób marzących o grze na pozycji golkipera.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 506699200 lub na k.wozny@akademiareissa.pl

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas