twitter instagram YouTube

2021-04-07
Wstęp Do Porozumienia

Wstęp Do Porozumienia

Arena i Świat oraz Warsztaty z Porozumienia zapraszają na cykl spotkań poświęconych budowaniu empatycznej komunikacji międzyludzkiej, wzajemnemu szacunkowi, zapobieganiu konfliktom oraz rozwiązywaniu ich.

Warsztaty "Wstęp Do Porozumienia” to cykl czterech spotkań o budowaniu relacji z drugim człowiekiem, ze sobą, ze światem, w oparciu o ideę NVC.

NVC, czyli Porozumienie bez Przemocy, zwane także komunikacją empatyczną lub językiem serca jest ideą pozwalającą na budowanie satysfakcjonujących relacji opartych na szczerości i empatii.

W trakcie warsztatów dowiesz się jak można:

  • zmienić sposób mówienia na taki, który zaprasza do dialogu i tworzy atmosferę wzajemnego szacunku być w kontakcie ze swoimi emocjami,
  • zerwać ze sposobem myślenia, który prowadzi do gniewu i depresji,
  • nie brać odpowiedzialności za uczucia innych ludzi i jednocześnie – brać pod uwagę ich potrzeby,
  • postrzegać rzeczywistość bez osądów i porównań,
  • zapobiegać konfliktom i rozwiązywać je, stosując Porozumienie bez Przemocy, dzięki empatycznej komunikacji z innymi stać się szczęśliwszym człowiekiem.

Warsztaty stanowią cykl 4 spotkań w 4 kolejne piątki kwietnia (9,16, 23, 30.04.2021r.) w godzinach 17:00-20:00 w kameralnej grupie na platformie ZOOM

Prowadzący:
Agnieszka Adamczak – trenerka komunikacji empatycznej

Płatność:
wpłać należy kwotę mieszczącą się w widełkach 300-500zł – biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe oraz chęć wspierania działań Fundacji Arena i Świat. Płatności tej dokonaj przed rozpoczęciem cyklu spotkań – będzie ona gwarancją rezerwacji miejsca.

Wpłatę możesz potraktować również jako zaliczkę, a po zakończeniu warsztatów wpłać (lub nie) dowolną kwotę na rzecz Fundacji Arena i Świat, aby mogli dalej robić to co robią , najlepiej jak potrafią, dla Ciebie i dla innych.

Fundacja Arena i Świat
mBank 45 1140 2004 0000 3902 7739 2340
w tytule należy wpisać"Warsztaty z Porozumienia - kwiecień", imię i nazwisko uczestnika oraz numer telefonu.

Zapisy:
wpłata + zgłoszenie chęci udziału w wiadomości

Kontakt:
via Messenger lub tel. 509 080 424

Opublikował: op@leszno.pl
Napisz do nas